REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Fani chcą więcej „Chilling Adventures of Sabrina”. Petycję o przedłużenie serialu podpisało 90 tys. osób

Po tym, jak Netflix ogłosił, że 4. sezon „Chilling Adventures of Sabrina” będzie ostatnią odsłoną popularnej produkcji, fani postanowili wziąć sprawy w swoje ręce. Powstała petycja, aby uratować serial przed nieuchronnym końcem. Podpisało ją już niemal 90 tys. osób.

13.07.2020
18:31
Chilling Adventures of Sabrina petycja Netflix
REKLAMA
REKLAMA

W zeszłym tygodniu Netflix poinformował, że perypetie nastoletniej czarownicy skończą się na 4. sezonie „Chilling Adventures of Sabrina”. Twórca serialu Roberto Aguirre-Sacasa podziękował ekipie i producentom za możliwość pracy nad adaptacją komiksów wydawnictwa Archie Comics:

Praca nad „Chilling Adventures of Sabrina” była niesamowitym zaszczytem od pierwszego dnia. Obsada, na czele z Kiernan jako uwielbianą przez wszystkich nastoletnią czarownicą, była absolutną radością. Jestem niezmiernie wdzięczny ekipie, która włożyła tyle miłości w ten projekt. Jestem również wdzięczny naszym partnerom z Netfliksa, Warner Bros., Berlanti Television i Archie Comics za możliwość opowiedzenia tej historii. Nie możemy się doczekać, aż wszyscy zobaczą czwarty sezon.

W mediach społecznościowych Roberto Aguirre-Sacasa dodał, że jest dumny ze swojego serialu:

Twórcy pogodzili się więc z końcem przygody z nastoletnią czarownicą z Greendale.

Nie można jednak powiedzieć tego samego o fanach produkcji. Informacje o końcu ukochanych produkcji są dla widzów chlebem powszednim. Jednocześnie wiedzą też już, że skutecznie mogą wpływać na decyzje stacji telewizyjnych, wielkie studia produkcyjne czy platformy. W 2018 roku miłośnicy „Lucyfera” po tym jak Fox ogłosił koniec produkcji, zorganizowali akcję w internecie, dzięki której prawa do serialu nabył Netflix, dając mu drugie życie. Nie tak dawno okazało się natomiast, że dzięki akcji #ReleaseTheSnyderCut użytkownicy HBO Max będą mogli obejrzeć reżyserską wersję „Ligi Sprawiedliwości”.

Fani „Chilling Adventures of Sabrina” chcieliby, aby ich ukochany serial spotkał podobny los, co wspomniane produkcje. W sieci pojawiła się bowiem petycja, aby tytuł nie kończył się na 4. sezonie i decyzję Netfliksa nazywają „niesprawiedliwą kasacją”:

„Chilling Adventures of Sabrina” to niezwykle popularny serial w serwisie streamingowym. 8 lipca 2020 roku Netflix ogłosił, że produkcja skończy się na 4. sezonie. Chcielibyśmy, aby tak się nie stało i po niesprawiedliwej kasacji tytuł został odnowiony na 5. sezon. Serial jest uwielbiany przez fanów i mamy nadzieję, że dzięki tej petycji zostanie on wskrzeszony.

Petycję na portalu change.org stworzył Dominic Barrett.

REKLAMA

Zaledwie po pięciu dniach od jej powstania, podpisało ją dziesiątki tysięcy fanów. Na tę chwilę jest to niemal 90 tys. osób i ta liczba ciągle rośnie. Twój ruch, Netfliksie.

„Chilling Adventures of Sabrina” możecie oglądać na platformie Netflix. 4. sezon ma się pojawić jeszcze w tym roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA