REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Już dziś obejrzysz 4 sezon "Orange Is the New Black" w Netfliksie. To serial recydywistów

Już od dziś możemy śledzić dalsze losy Piper i jej wspołwięźniarek z Litchfield. Czwarty sezon "Orange Is the New Black" jest już dostępny w Netfliksie. Jak wynika z badań platformy ta produkcja to serial dla recydywistów.

17.06.2016
10:03
Wrócił "Orange Is the New Black"! To serial recydywistów
REKLAMA
REKLAMA

Według platformy Netflix "Orange Is the New Black" jest serialem, do którego użytkownicy serwisu wracają najczęściej. Od 2013 roku, kiedy został wyemitowany pierwszy sezon serialu, aż 53 proc. widzów obejrzało jeszcze raz co najmniej jedną pełną serię produkcji. Wzrost ponownych odtworzeń przypada zwykle na czerwiec, co związane jest zawsze z nadchodzącym nowym sezonem serialu. Badanie zostało przeprowadzone na publiczności ze 190 krajów, w których można korzystać z platformy Netflix.

orange-is-the-new-black-recydywiści class="wp-image-71000"

W nowym sezonie "Orange Is the New Black" zobaczymy odmienione Litchfield. Zmieniły się władze więzienia, a w samej placówce znajdować się będzie więcej osadzonych, ponieważ liczba łóżek została podwojona. Nowy sezon niesie też za sobą zmianę pewnym układów. Piper, która czuje się coraz bardziej bezkarna, może jeszcze zawojować całym więzieniem.

Nowe odcinki "Orange Is the New Black" dostępne są od dzisiaj. Jak zwykle otrzymaliśmy trzynaście epizodów, które składają się na czwarty sezon produkcji.

REKLAMA

Czytaj także:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA