REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Wracamy do Litchfield. Dziewczyny jednoczą się w nowym trailerze Orange Is the New Black

5 sezon Orange Is the New Black powróci w czerwcu tego roku. Nowe odcinki serialu opowiadającego o więźniarkach z Litchfield pojawią się w serwisie Netflix. Dostaniemy 13 epizodów, które będą bezpośrednią kontynuacją wydarzeń poprzedniej serii.

09.05.2017
17:13
Nowy trailer 5 sezonu Orange Is the New Black
REKLAMA
REKLAMA

Nowy sezon Orange Is the New Black zmieni swoją formułę. Dotychczas śledziliśmy akcję rozciągniętą na kilka miesięcy, poprzetykaną retrospekcjami z życia wszystkich bohaterek produkcji. 5 sezon opowie o zaledwie trzech dniach z życia więźniarek. Ostatnia seria zakończyła się bardzo emocjonującym cliffhangerem i tragicznym wydarzeniem, którego skutki obejrzymy właśnie w nadchodzących odcinkach. Mieliśmy już okazję zobaczyć pierwszą minutę pierwszego odcinka 5 sezonu.

Teraz przyszedł czas na oficjalny zwiastun nowej serii.

Widać w nim jasno, że dziewczyny postanowiły połączyć swoje siły.

Kobietom nie podobają się zmiany, jakie zaszły w więzieniu. To między innymi przez nie doszło do dramatycznego wydarzenia pod koniec 4 sezonu. A wiadomo, że babki z charakterem nie zapominają. Te nie chcą też wybaczyć. Konflikty, które do tej pory obserwowaliśmy, mają szansę pójść w zapomnienie. Dziewczyny są złe. I chcą sprawiedliwości.

Po obejrzeniu trailera nie mam żadnych wątpliwości - będzie się działo, a 5 sezon Orange Is the New Black może być jednym z najmocniejszych.

Szykuje się, jak można domyślić się z zapowiedzi, głośny proces i sprawa medialna, które być może odmienią los więźniarek. Kobiety będą protestować i buntować się. Chcą zawalczyć o swój los.

Orange Is the New Black 5 sezon class="wp-image-84884"

Orange Is the New Black 5 sezon - kiedy premiera?

REKLAMA

Nowe odcinki Orange Is the New Black pojawią się w platformie Netflix za miesiąc, bo już 9 czerwca tego roku. W serwisie możemy obejrzeć teraz cztery poprzednie serie.

Już nie mogę się doczekać!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA