REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

W nowym programie wystąpią matki celebrytów. TVN wyemituje polską wersję „50 Ways To Kill Your Mammy”

TVN cały czas poszukuje nowych formatów typu reality show, żeby zaciekawić i przyciągnąć nowego odbiorcę. Tym razem stacja postanowiła zaadaptować do polskich realiów program „50 Ways To Kill Your Mammy”.

06.12.2018
21:51
50 Ways To Kill Your Mammy
REKLAMA
REKLAMA

Ostatnie przygody polskich celebrytów na innych kontynentów wzbudziły niemałe kontrowersje. Być może dlatego stacja TVN zwróciła się ku nieco bezpieczniejszemu terytorium, jakim są ponownie celebryci oraz… ich matki. Jak podaje serwis Wirtualnemedia, nowe show TVN ma być adaptacją brytyjskiego formatu „50 Ways To Kill Your Mammy”.

Oryginalny program opowiada historie z udziałem irlandzkiego komika i prezentera Baza Ashmawy’ego oraz jego 71-letniej matki, Nancy. Ashmawy uważa, że jego rodzicielka jest niezwykle odważną kobietą. Z tego powodu postanawia zabierać ją w różne miejsca na świecie. Tam wraz z nią uczestniczy w ekstremalnych przeżyciach, takich jak skok ze spadochronem, na bungee czy też pływanie z rekinami. Każda z prób jest jednocześnie pierwszym tego typu przeżyciem dla matki celebryty. Program został na tyle dobrze przyjęty na swoim rodzimym rynku, że zdobył nawet Międzynarodową Nagrodę Emmy za najlepszy program rozrywkowy bez scenariusza.

REKLAMA

Polska wersja „50 Ways To Kill Your Mammy” ma być jednak nieco zmieniona.

Program, w przeciwieństwie do oryginału, ma pokazywać kilka celebryckich par syn-matka oraz córka-matka. Bardziej szczegółowe informacje nie zostały na tę chwilę jeszcze oficjalnie potwierdzone. Jednak portal Wirtualnemedia twierdzi, że najprawdopodobniej każda z par będzie kręcona w innej lokalizacji. Produkcja, podobnie jak „Ameryka Express”, a wcześniej „Azja Express”, ma trafić na główną antenę TVN. Nie wiadomo jednak, elementem której ramówki zostanie polska wersja „50 Ways To Kill Your Mammy”.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA