REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Podróż TVN-u po Ameryce dobiegła końca. Kto zwyciężył w finałowym odcinku Ameryka Express?

TVN walczy o polskiego widza wszelkimi możliwymi sposobami. Ostatnie seriale wyprodukowane przez stację nie należały do najlepszych, ale za to nowe-stare show Ameryka Express przyciągało przed telewizory gromady widzów. Dzisiaj wyemitowany został finał produkcji, podczas którego poznaliśmy zwycięzców.

28.11.2018
23:05
ameryka express finał
REKLAMA
REKLAMA

Ameryka Express to nowa wersja obecnego wcześniej na TVN-ie reality show Azja Express. Zgodnie z nazwą uczestnicy zostali wysłani na teren Ameryki Południowej, gdzie musieli odnaleźć się w trudnych warunkach i na nieznanym terenie. Sytuacji nie ułatwiał znacznie ograniczony budżet i szalone wyzwania stawiane przed nimi przez prowadzącą program Agnieszkę Woźniak-Starak.

Do programu zgłosiło się osiem par, w tym Zygmunt i Filip Chajzerowie, Tomasz Karolak z przyjacielem Jakubem Urbańskim, Lara Gessler i Piotr Sałata, Magda Steczkowska i Katarzyna Meller.

Do finałowego odcinka przeszły trzy pary: Aleksandra Domańska i Dawid Domański, Maciej Musiałowski z Anną Małysą, a także Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz znani jako Fit Lovers.

Ameryka Express finał - kto wygrał?

Finałowy odcinek został wyemitowany o 21:30 na antenie TVN-u. Ostatecznie okazało się, że zwycięzcami pierwszej edycji Ameryka Express zostali Ola i Dawid Domańscy. Przeczuwaliśmy, że to się może tak skończyć.

REKLAMA

Produkcja wywołała wiele kontrowersji i niezbyt przychylnych komentarzy. Była też oskarżana o seksizm, pokazywanie obcych kultur w krzywdzący sposób oraz ustawienie wyników. Niedawny finał programu Top Model wywołał niepokój wśród widzów sztuczną reakcją zwyciężczyni i pomyłkami wśród prowadzących. Niektórzy komentatorzy sugerowali, że nazwisko zwycięzcy mogło być z góry przygotowane. Tym bardziej, że strona programu w Wikipedii ogłosiła wygraną jeszcze przed publikacją ostatniego odcinka.

To samo zdarzyło się także teraz przed finałem Ameryki Express. W tabelce przedstawiającej miejsca zostało zaznaczone, że program wygrało rodzeństwo Domańskich. Po pewnym czasie kolejność miejsc ostatniej trójki została wykasowana z wpisu na Wikipedii. Fani produkcji nie byli więc pewni, czy chodziło o głupi kawał czy kolejne ustawienie wyników.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA