REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix /

Wznowiono prace nad 6. sezonem House of Cards. Nowi aktorzy dołączają do obsady

Netflix wrócił do prac nad ostatnim sezonem jednego ze swoich najpopularniejszych seriali. Na plan powróci sporo twarzy znanych z poprzednich odsłon produkcji. W House of Cards zobaczymy także kilka nowych postaci.

31.01.2018
19:28
House of Cards 6 sezon Claire Underwood
REKLAMA
REKLAMA

W ciągu ostatnich kilku miesięcy wokół serialu narosło sporo niejasności i kontrowersji. Netflix w niezbyt przyjemnych okolicznościach zakończył współpracę z Kevinem Spaceyem, odtwórcą głównej roli. Wówczas wydawało się, że to koniec losów Underwoodów. Z czasem jednak doszło do porozumienia pomiędzy platformą streamingową a studiem MRC, odpowiedzialnym za tworzenie dzieła.

Dziś ogłoszono, że wytwórnia wznowiła produkcję House of Cards.

W nowym sezonie serialu nie zobaczymy już Francisa Underwooda, jednak zakończenie jego wątku nadal owiane jest tajemnicą. Teraz fabuła skupi się na jego żonie – Claire. Jej postać była konsekwentnie rozwijana w każdym sezonie i cieszyła się sporym zainteresowaniem widzów.

House of Cards 6 sezon Jayne Atkinson class="wp-image-130228"

6. sezon House of Cards – kogo zobaczymy na ekranie?

W ostatniej odsłonie serialu ponownie zobaczymy Michaela Kelly’ego (Doug Stamper), Borisa McGivera (Tom Hammerschmidt) czy Jayne Atkinson (Catherine Durant). Powrócą także postaci Jane Davis i Setha Graysona, grane odpowiednio przez Patricię Clarkson i Dereka Cecila. W obsadzie ponownie znajdzie się także Constance Zimmer, wcielająca się w dziennikarkę śledczą, Janine Skorsky.

Ponadto w produkcji zobaczymy również Diane Lane (Martha Kent z DCEU) i Grega Kinneara (Mała miss, Bez miłości ani słowa). Nie wiadomo jeszcze, kogo zagra ta para aktorów, jednak najprawdopodobniej wcielą się w rodzeństwo.

REKLAMA

6. sezon będzie nie tylko ostatnią, ale także najkrótszą odsłoną serialu.

Finałowa seria House of Cards będzie się składać z ośmiu odcinków – pięciu mniej niż każda poprzednia. Data premiery nie jest jeszcze znana.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA