REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. VOD

Najdroższy oryginalny film Netfliksa coraz bliżej. Sprawdźcie zwiastun produkcji „6 Underground”

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun nadchodzącego widowiska „6 Underground”, o którym już mówi się jako o najdroższym filmie oryginalnym Netfliksa.

01.10.2019
18:20
6 Undeground - kadr z filmu
REKLAMA
REKLAMA

Film Michaela Baya miał kosztować ponad 150 mln dolarów, czyli o blisko 50 mln więcej niż „Bright” Davida Ayera, który w grudniu 2017 roku określono jako najdroższy film platformy streamingowej.

Produkcja reżysera „Transformers”, „Armageddonu” i „Bad Boys” opowie o grupie najemników, którzy walczą ze złoczyńcami tego świata. Oficjalnie uznani są za zmarłych, więc ich działania nie podlegają prawom czy konwencjom międzynarodowym i dają im dużą dozę wolności, jak w pewnym momencie chwalić się będzie jeden z nich.

6 Underground - zwiastun:

„6 Underground” zapowiada się tym samym na rozpędzone kino akcji, z elementami opowieści szpiegoweskiej. Niektóre kadry czy rozwiązania formalne przywodzą na myśl niezwykle popularną i kasową serię „Szybcy i wściekli”.

„6 Underground” to koprodukcja studia Skydance i platformy Netflix, bazująca na scenariuszu Rhetta Reese’a i Paula Wernicka, autorów odpowiedzialnych za skrypt do obu części „Deadpoola”. Warto w tym miejscu przypomnieć, że „Deadpool” i „Deadpool 2” zarobiły łącznie ponad 1,5 mld dolarów na całym świecie.

REKLAMA

Ekipa filmu również jest wybuchowa. Na pierwszym planie zobaczymy Ryana Reynoldsa, a towarzyszyć mu będą: Melanie Laurent („Bękarty wojny”), Dave Franco („The Disaster Artist”), Adria Arjona („Potrójna granica”) czy Ben Hardy („Bohemian Rhapsody”).

Film „6 Underground” trafi na platformę Netflix już 13 grudnia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA