REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Nawet nie wiedzieliście, że czekacie na ten film. Adam Driver skopie gadzie tyłki dinozaurów

"65" to nowy film produkcji Sama Raimiego z Adamem Driverem w roli głównej, o którego istnieniu dowiedziałem się - przyznaję ze wstydem - dopiero dziś, wraz z premierą jego zwiastuna. Rzecz w tym, że będzie to dość wyjątkowe dzieło w portfolio popularnego aktora. Gwiazdor będzie w nim, uwaga, naparzać się z dinozaurami.

14.12.2022
20:01
65 film adam driver dinozaury zwiastun sam raimi
REKLAMA

Dołącz do Disney+ z tego linku i zacznij oglądać głośne filmy i seriale.

Naprawdę nie mam pojęcia, jakim cudem przeoczyłem realizację filmu "65". Serio - przecież to brzmi jak spełnienie moich sennych marzeń (by nie nazwać ich bardziej dosadnie). No bo tak - reżyserują go Scott Beck i Bryan Woods, czyli scenarzyści "Cichego miejsca" oraz twórcy naprawdę niezłego "Domu strachów". Całość produkuje legendarny Sam Raimi, a w głównej roli wystąpi nie kto inny, jak mój (i nie tylko) ulubieniec: Adam Driver. Jakby tego było mało, Driver będzie w tym filmie mierzyć się z dinozaurami.

REKLAMA

65 - zwiastun filmu, który na pewno obejrzycie

O co tu chodzi? Film Sony Pictures Entertainment przeniesie nas do odległej (serio - naprawdę bardzo, bardzo odległej) przeszłości. Mills - czyli Driver - w poszukiwaniu przestrzeni do życia dla ludzi trafia na pozornie nieznaną planetę. Szybko odkrywa, że tak naprawdę to Ziemia, ale 65 mln lat temu.

Główny bohater i jedyna ocalała Koa muszą przedrzeć się przez nieznany teren pełen niebezpiecznych prehistorycznych stworzeń w, jak to określa producent, "epickiej walce o przetrwanie". No i Adam Driver naparza do dinozaurów z karabinu. Nie wiem jak wy, ale ja jestem już kupiony. Zobaczcie sami:

REKLAMA
65 - film z Adamem Driverem

Drivera jeszcze w tym roku zobaczymy w filmie "Biały szum" (puszczają go już w wybranych kinach, a 30 grudnia trafi na Netflix) - Noah Baumbach, wysokie noty zachodnich krytyków, myślę, że warto. Z kolei w przyszłym roku Driver pojawi się w aż trzech projektach! Poza "65" będą to dramat SF "Megalopolis" (nowy obraz Francisa Forda Coppoli) oraz biograficzny "Ferrari" Michaela Manna. Jest na co czekać.

65: premiera w kinach już 10 marca 2023 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA