REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Audiobooki

67 audiobooków ze Świata Książki w promocji po 15,90 zł

Przez kolejne 26 dni potrwa wielka promocja na audiobooki. Ofertą objętych zostało ponad 60 książek - każdą z nich zakupić można za 15,90 zł.

Dziś ruszyła promocja na audiobooki. Z pełnym przekonaniem można ją nazwać niemałą z dwóch względów: potrwa przez niemal cały miesiąc, aż do końca marca i obejmuje 67 książek o różnorodnej tematyce. Jednakże na wielości wątków i autorów kończy się zróżnicowanie. Każdy z objętych ofertą audiobooków, bez względu na jego pozapromocyjną cenę, nabyć można za 15,90 zł. Ponadto wszystkie zostały wydane przez Świat Książki.

06.03.2013
14:20
67 audiobooków ze Świata Książki w promocji po 15,90 zł - www.splay.pl
REKLAMA
REKLAMA

Szczególną uwagę warto zwrócić na książki napisane i przeczytane przez tę samą osobę. Dwie drogi oddziaływania autora na czytelnika to dwa razy więcej przyjemności i silniejsze doznania estetyczne. W prezentowanej ofercie tego typu pozycji nie brakuje. Wśród nich znaleźć można między innymi: Moje Indie Jarosława Kreta, Nic się nie stało! Andrzeja Łapickiego, My, naród Tomasza Lisa oraz Marsz Pokolenia Jerzego Pilcha.

REKLAMA

Oferta zadowoli przede wszystkim entuzjastów literatury pięknej, zarówno polskiej jak i zagranicznej. Promocyjne książki w zdecydowanej większości zaliczyć można do lekkich, umożliwiających chwile relaksu i oderwania od szarej codzienności. Z listą, na której znalazło się 67 pozycji warto się zapoznać, wszak mając tak duży wybór, nie sposób nie znaleźć dla siebie niczego interesującego.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA