REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Tomasz Kot zagrał w zagranicznym filmie. W sieci pojawił się zwiastun „A Perfect Enemy”

W „A Perfect Enemy” Tomasz Kot wciela się w architekta, którego życie zmienia się pod wpływem jednego, zdawałoby się przypadkowego spotkania. W sieci pojawił się zwiastun nadchodzącej produkcji.

08.10.2020
18:19
a perfect enemy tomasz kot trailer zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Tomasz Kot przykuł uwagę zagranicznym producentów i twórców swoją rolą w nagrodzonej na festiwalu w Cannes „Zimnej wojnie”. Miał z tego powodu nawet trafić na plan nadchodzącego Bonda w roli czarnego charakteru. Zgodnie z obiegowymi informacjami tak chciał ówczesny reżyser „Nie czas umierać”. Nie spodobało się to decydentom i Danny Boyle zrezygnował ze swojego stołka, a rodzimy aktor nie może się pochwalić rolą w filmie u boku Daniela Craiga.

Nie przekreśliło to jednak międzynarodowej kariery Tomasza Kota.

Wystąpił on bowiem u Kike Maíllo w filmie „A Perfect Enemy”. Jak prezentuje się aktor w swojej roli, mogliśmy się zdawkowo przekonać już w styczniu tego roku, kiedy opublikowano pierwsze zdjęcie z nadchodzącej produkcji. Teraz możemy przyjrzeć mu się bliżej na pełnoprawnym zwiastunie, który właśnie zadebiutował w sieci:

W „A Perfect Enemy” Kot wciela się w architekta Jeremiasza Angusta, którego na paryskim lotnisku zaczepia tajemnicza kobieta. Texel pyta go, czy kiedykolwiek kogoś zabił. W miarę rozwoju akcji okaże się, że ich spotkanie wcale nie było tak przypadkowe, jak się na początku wydawało.

Scenariusz „A Perfect Enemy” powstał na podstawie bestsellerowej powieści Amelie Nothomb.

REKLAMA

Książka została u nas wydana pod tytułem „Kosmetyka wroga”. Oprócz Tomasza Kota na ekranie zobaczymy Athenę Strates, znaną z serialu o życiu Pabla Picassa „Geniusz” czy filmu Billa Condona „Kłamstwo doskonałe”. W produkcji pojawi się także Marta Nieto i Dominique’a Pinona („Amelia”, serial „Outlander”).

Premiera filmu odbędzie się już niedługo, bo 16 października podczas Katalońskiego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Sitges. Nie wiadomo jednak, kiedy produkcja trafi do regularnej dystrybucji.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA