REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Ricky Gervais zapowiada 2. sezon „After Life”. Serial już niedługo trafi na platformę Netflix

2. sezon „After Life” już niedługo trafi na Netfliksa. Cieszą się fani, cieszy się Rick Gervais, który aby przypomnieć o zbliżającej się premierze, zamieścił na swoim profilu w mediach społecznościowych kilka zdjęć.

25.02.2020
15:43
2. sezon After Life. Ricky Gervais cieszy się na premierę produkcji Netflix
REKLAMA
REKLAMA

Ricky Gervais znany jest ze swojego bezkompromisowego poczucia humoru. Każda gala rozdania Złotych Globów, którą prowadzi wywołuje kontrowersje. Brytyjski komik nie uznaje żadnych granic i chętnie wyśmiewa celebrytów czy nawet wszystkich uczulonych na orzeszki. Nie przebiera w słowach i nie uznaje politycznej poprawności, więc nic dziwnego, że po jego publicznych wystąpieniach i wpisach w mediach społecznościowych wielu ludzi czuje się urażonych. On się tym nie przejmuje i z charakterystyczną dla siebie swadą dalej robi swoje.

W zbiorowej świadomości maniaków popkultury wciąż funkcjonuje jako David Brent z serialu „Biuro”.

Postać aroganckiego, niezbyt rozgarniętego i pechowego kierownika oddziału spółki wielkimi zgłoskami zapisała się na kartach popkultury. Gervais nie spoczął jednak na laurach i wciąż jest aktywny tak na scenie, jak i przed kamerą. Ostatnia sygnowana jego nazwiskiem produkcja zdobyła całkiem spore grono fanów. I już niedługo serial „After Life” powróci na platformę Netflix. Gervais nie ukrywa radości z tego powodu.

„After Life” to serial o dziennikarzu próbującym sobie poradzić ze stratą żony. Kiedy wraz z partnerką zniknęła jego chęć do życia, postanawia być do bólu szczerym. W słodko-gorzkiej otoczce wytyka kolejne nonsensy rządzące naszą rzeczywistością i wskazuje na wszelkie przejawy hipokryzji ze strony ludzi, których spotyka na swojej drodze. Jest śmiesznie, niegrzecznie, smutno i refleksyjnie.

Od premiery 1. sezonu serialu minął już niemal rok.

Od tamtej pory w mediach regularnie powracał temat kontynuacji produkcji. I w końcu się doczekaliśmy. Premiera 2. odsłony „After Life” trafi na Netfliksa już za niecałe dwa miesiące. Z tej okazji Ricky Gervais podzielił się z fanami na swojej facebookowej stronie wpisem ze zdjęciami, na których widnieją znani i lubiani bohaterowie. Fotki opatrzył następującym opisem:

2 miesiące i #AfterLife2 będzie można streamować na Netfliksie na całym świecie.

Datę premiery Netflix ujawnił już jakiś czas temu. Brytyjski oddział firmy udostępnił na swoim profilu na Twitterze post z kadrami pochodzącymi z serialu i uspokoił wszystkich, którzy zastanawiali się, czy wierny towarzysz Tony’ego pojawi się na ekranie:

REKLAMA

Premiera 2. sezonu „After Life” 24 kwietnia 2020 roku na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA