REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Ricky Gervais powróci w 3. sezonie „After Life”... i kilku innych produkcjach dla Netfliksa

Emocje po 2. sezonie „After Life” jeszcze nie opadły, a już wiemy, że za jakiś czas będziemy mogli już obejrzeć kolejną odsłonę serialu Ricka Gervaisa. 

06.05.2020
20:56
Ricky Gervais na Netflix. Będzie 3. sezon After Life
REKLAMA
REKLAMA

2. sezon „After Life” zadebiutował na platformie Netflix 24 kwietnia 2020 roku. Minęły więc niecałe dwa tygodnie, a już wiemy, że to nie koniec perypetii dziennikarza, który wraz ze śmiercią żony stracił chęć do życia. Ricky Gervais powróci jako Tony. Nie wiadomo jeszcze kiedy dokładnie, ale na pewno powróci.

Netflix potwierdził 3. sezon „After Life”.

Biorąc pod uwagę, że między premierami dwóch pierwszych sezonów After Life” minęło około roku, prawdopodobnie trzecia odsłona serialu pojawi się w serwisie jakoś w 2021 roku.

Gwarantowany powrót „After Life” to nie jedyna dobra wiadomość dla fanów humoru Ricky'ego Gervaisa. Jak donosi Hollywood Reporter komik podpisał z Netfliksem wieloletni kontrakt. Sam zainteresowany mówi że:

Planował przejść niedługo na emeryturę i zataczać się po pijaku we własnym domu aż do śmierci, ale jak się okazało zaczęło mnie to nudzić już w czasie izolacji, a do tego Netflix złożył mi ofertę, której nie mogłem odrzucić.

Jeszcze więcej Ricka Gervaisa na Netfliksie.

REKLAMA

Jak się okazuje komik zrealizuje dla platformy kolejne produkcje, a także nagra stand-upowe speciale. Na więcej szczegółów na razie musimy jeszcze poczekać.

Dwa sezony „After Life dostępna na Netflix Polska.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA