REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Odważna scena erotyczna. Agata Buzek zagrała w niemieckim horrorze

„Sen” (oryg. „Schlaf”) to niemiecki horror w reżyserii Michaela Venusa, który miał już swoją premierę w zeszłym roku, ale obecnie przeżywa drugą młodość – po prawej stronie Odry. Wszystko za sprawą występującej w nim córce byłego premiera Jerzego Buzka.

10.05.2021
19:02
agata buzek niemiecki horror sen scena erotyczna
REKLAMA

To kolejna kreacja w zagranicznym filmie na koncie 44-letniej Agaty Buzek. Aktorka występowała nie tylko w polski już m.in. w „Kolibrze” u boku Jasona Stathama czy „High Lige” z Robertem Pattinsonem. Tym razem zagrała epizodyczną rolę w horrorze „Sen”. Film miał premierę w zeszłym roku m.in. na zeszłorocznym festiwalu Splat!FilmFest.

REKLAMA

Marlenę prześladują przerażające koszmary. Co noc męczą ją paraliżujące wizje tajemniczego hotelu oraz serii samobójstw, która miały w nim miejsce. Kobieta jest przekonana, że nękające wizje nie są przypadkowe. Dostrzega w nich podpowiedzi potrzebne do rozwiązania wielkiej zagadki. Gdy kobieta odnajduje wyśniony hotel, przeżywa kolejny poważny napad i ląduje w szpitalu. Jej córka - nastoletnia i zaradna Mona - postanawia podążyć za wskazówkami z koszmarów, rozwiązać tajemnicę małomiasteczkowego Overlook oraz odkryć, co takiego niemal zabiło jej matki. Gdy dziewczyna wpada w sieć rodzinnych sekretów, zaczyna tracić pewność, co jest rzeczywistością, a co niepokojącym snem. 

Opis filmu „Sen”

Agata Buzek wciela się w Trude. W jednej ze scen nachodzi unieruchomioną bohaterkę w śnie. Fragment kipi erotyką, a polska aktorka pojawia się w nim zupełnie nago w towarzystwie innych rozebranych osób. Można powiedzieć, że w tym momencie jest sukkubem – demonem, który w wierzeniach nawiedza osoby ogarnięte paraliżem sennym.

 class="wp-image-1716445"
Kadr z filmu „Sen”

Agatę Buzek niedawno mogliśmy ją też oglądać w pierwszym polskim filmie Netfliksa – „Erotica 2022”, gdzie również zagrała scenę seksu. Wcieliła się w postać stłamszonej przez męża kobiety w świecie przypominającym dystopię rodem z „Opowieści podręcznej”, ale toczącym się w retrofuturystycznej Polsce.

REKLAMA

* Zdjęcie główne: Splat!FilmFest / YouTube

Oscarowe i głośne tytuły możesz obejrzeć w CHILI za darmo dzięki nowej promocji Logitech – sprawdź

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA