REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

To właśnie dziś startuje nowy sezon reality-show Agent - Gwiazdy

"Kto jest agentem?" - to pytanie było na ustach wielu widzów stacji TVN w ubiegłym roku. To właśnie wtedy po wielu latach ruszyła nowa wersja programu Agent. Tym razem zamiast uczestników wybranych w drodze castingu, na srebrnym ekranie zobaczyliśmy gwiazdy, walczące ze sobą o wygraną w reality-show. Dziś na antenę TVN-u wchodzi drugi sezon programu.

14.02.2017
11:11
To właśnie dziś startuje nowy sezon reality-show Agent - Gwiazdy
REKLAMA
REKLAMA

W nowym sezonie Agenta wystąpi czternastu uczestników. Wśród nich znaleźli się: Olga Frycz, Marek Włodarczyk, Alan Andersz, Piotr Kędzierski, Jarosław Kret, Odeta Moro, Tomasz Niecik, Julita Fabiszewska, Mateusz Maga, Edyta Zając-Rzeźniczak, Joanna Jędrzejczyk, Daria Ładocha, Agnieszka Rylik i Michał Będźmirowski. Przyznam, że bez wyszukiwarki Google nie umiałabym dopasować części tych nazwisk do twarzy, a także wykonywanej profesji.

Nie ma się co oszukiwać - obsada drugiego sezonu Agenta zapowiada się o wiele mniej interesująco niż pierwszej wersji.

Oczywiście jest pełna kontrastów i pewnie nietrudno będzie o konflikty, które będą miały za zadanie podsycić ciekawość widzów (osobiście mam nadzieję na mały duet muzyczny Tomasza Niecika i Mateusza Magi).

Agent - Gwiazdy 2: kto jest agentem?

 class="wp-image-69386"

W sieci pojawiło się wiele różnych plotek na temat tego, kto może jest agentem w drugim sezonie produkcji TVN-u. Podobno jest nim kobieta, podobno ktoś, kto w trzecim odcinku miał coś różowego. Uczestnicy oczywiście nie mogą zdradzić tej tajemnicy (o ile sami już ją znają), bo zapewne - jak miało to miejsce w przypadku pierwszego sezonu - obarczeni są karami finansowymi za wyjawienie tego sekretu. Zresztą czy na pewno tuż przed rozpoczęciem programu chcielibyśmy mieć zepsutą zabawę? Ja zdecydowanie nie.

Mam wrażenie, że druga seria programu nie będzie tak dobra jak pierwsza, ale dam jej szansę. Porównując Agenta do innych reality-show, które obecnie możemy oglądać, ten śledziłam z niemałym zainteresowaniem i bez większego zażenowania. Oby było tak i tym razem.

Pierwszy odcinek reality-show Agent - Gwiazdy obejrzycie już dziś o 21:30 w stacji TVN. Zaraz potem program będzie dostępny w Player.pl.

REKLAMA

Czytaj także:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA