REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Kto sabotował w programie Agent Gwiazdy 2018? Znamy nazwisko agenta

Za nami finał programu Agent Gwiazdy 2018. Tegorocznym agentem okazała się kobieta. Zwycięzca tej edycji wygrał 83 tys. złotych.

16.05.2018
23:00
Agent Gwiazdy zwycięzca
REKLAMA
REKLAMA

Tegoroczna, trzecia już edycja reality show Agent Gwiazdy dobiegła końca. Tym razem 14 uczestników zmagało się z przeróżnymi zadaniami w Hongkongu i na wyspie Bali. Rywalizacja i pokonywanie kolejnych przeszkód ponownie dostarczyło telewidzom wielu emocji.

Sympatycy programu jak zawsze próbowali dociec, który z uczestników jest tytułowym agentem. Wszyscy zastanawiali się także, kto okaże się nowym zwycięzcą programu. Wielu internautów podejrzewało Ilonę Ostrowską, wskazując na to, że aktorka dzień wcześniej pojawiła się w programie Kuby Wojewódzkiego. Z kolei na triumfatora Agenta Gwiazdy wskazywano Karolinę Ferenstein-Kraśko. Prowadząca Kinga Rusin zdradziła bowiem, że przez 40 dni z nią nie rozmawiała. Choć prezenterka szybko próbowała wytłumaczyć, że tyle czasu potrzeba było na nakręcenie programu, to widzowie nie wydali się przekonani takim usprawiedliwieniem. Po finale nie ma jednak żadnych złudzeń.

Nowym Agentem okazała się Ilona Ostrowska.

Z kolei zwycięzcą został Michał Mikołajczak, który pokonał Karolinę Ferenstein-Kraśko. Laureatowi przypadła nagroda w wysokości 83 tys. zł, co jest najwyższą kwotą w historii Agenta Gwiazdy.

Agent Gwiazdy oparty jest na licencji belgijskiego formatu De Mol.

REKLAMA

Trzy pierwsze odsłony reality show nadawano w Polsce w latach 2000-2002. Wówczas prowadzącym był Marcin Meller, a uczestnikami byli zwykli ludzie. Program powrócił na ekrany w 2016 r., jednak w obecnej formie rywalizują w nim celebryci.

Powtórkę finałowego odcinka Agent Gwiazdy można obejrzeć w sobotę 19 maja o 12:50. Ponadto odsłony trzeciej edycji reality show dostępne są w TVN player.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA