REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix /

Nie tylko wielkie gwiazdy. Ty również możesz wystąpić w polskim serialu Netfliksa

Ruszyły zdjęcia do pierwszego polskojęzycznego serialu Netfliksa za który mają odpowiadać m. in. Agnieszka Holland i Kasia Adamik. Twórcy niezatytułowanej jeszcze produkcji poszukują statystów, którzy wystąpią w ich serialu.

29.01.2018
14:55
Agnieszka Holland Netflix casting
REKLAMA
REKLAMA

Produkcja przedstawi alternatywną wersję historii, w której żelazna kurtyna nie upadła. W 2002 roku student prawa i policjant śledczy odkrywają spisek, który uniemożliwił Polsce odzyskanie niepodległości. Poznane przez nich fakty nie są wygodne dla rządu, który rozpoczyna polowanie na obu mężczyzn.

Według ostatnich doniesień znana jest już obsada serialu.

Na ekranie mamy zobaczyć Michalinę Olszańską (Jack Strong), Roberta Więckiewicza (Pod Mocnym Aniołem) czy Andrzeja Chyrę (Carte Blanche). Ponadto w produkcji wystąpią także Maciej Musiał (Rodzinka.pl) czy Zofia Wichłacz (Powidoki).

Wśród producentów wykonawczych znaleźli się m. in. Frank Marshall (Ciekawy przypadek Benjamina Buttona) czy Robert Zotnowski (House of Cards). Za scenariusz odpowiada Joshua Long.

Do tej doborowej grupy może dołączyć… każdy z nas.

Agencja Aktorska EDWIN FILM ogłosiła casting na statystów do scen kręconych 16, 17, 19 i 24 lutego we Wrocławiu. Do pierwszych dwóch terminów poszukiwane są osoby w wieku 18-70 lat, które zagrają lekarzy, pielęgniarki i klientów w aptece. Agencja ogłosiła także, że zatrudnienie mogą znaleźć osoby pochodzenia azjatyckiego. 19 lutego podobna grupa wiekowa potrzebna będzie jako uczestnicy mszy.

Ponadto jest zapotrzebowanie na osoby grające dziennikarzy, a mężczyźni mogą wystąpić jako operatorzy kamer, duchowni czy mundurowi. Z kolei w ostatni dzień poszukiwani będą panowie do zagrania ról żołnierzy.

REKLAMA

Serial ma składać się z ośmiu odcinków. Kręcony będzie w kilku miastach Polski.

Wszystkie epizody trafią na platformę VOD jeszcze w tym roku. Konkretna data premiery nie jest znana.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA