REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Muzyka jest kobietą: Agnieszka Szydłowska startuje z podcastem o „carycach, księżniczkach i królowych piosenki”

„Nagrywki Pani Szydłowskiej” — tak brzmi tytuł podcastu, który już 6 września zadebiutuje w aplikacji Empik Music. Za projekt odpowiada była dziennikarka Trójki Agnieszka Szydłowska, która w podcaście porozmawia z najciekawszymi kobietami polskiej estrady.

01.09.2020
15:36
nagrywki pani szydlowskiej agnieszka szydlowska sanah empik music podcast
REKLAMA
REKLAMA

Związana dotychczas z mediami publicznymi (radiowa Trójka, TVP Kultura) Agnieszka Szydłowska startuje z nowym projektem. Dziennikarka poprowadzi podcast „Nagrywki Pani Szydłowskiej”, który zadebiutuje w aplikacji Empik Music. Pierwszy odcinek pojawi się już w niedzielę 6 września — Szydłowska porozmawia w nim z Zuzanną Jurczak, znaną szerzej jako sanah.

Caryce, księżniczki i królowe

Jak informuje Empik, format „Nagrywki Pani Szydłowskiej” to wywiady z największymi kobiecymi sławami polskiej sceny muzycznej:

W kolejnych odsłonach cyklu usłyszymy rozmowy z „carycami, królowymi i księżniczkami piosenki”, zarówno tymi obecnymi na estradzie od wielu lat (jak np. Anna Jurksztowicz), ale także gwiazdami młodego pokolenia (jak Mela Koteluk czy Mery Spolsky).

— czytamy w notce prasowej.

Seria będzie prezentować „różnorodne głosy i osobowości” i twórczość zapraszanych do rozmów kobiet:

Takie rozwiązanie ma umożliwić słuchaczom jednoczesne odkrywanie tego, co artystki proponują w swojej twórczości, ale też uchylać kulisy ich pracy, inspiracje, spojrzenie na życie i karierę.

— informuje Empik.

Agnieszka Szydłowska i Mela Koteluk

Szydłowska: jestem zachwycona tym pomysłem

Pamiętam jak nieustannie wieszczono, że internet zabije radio, a wcześniej miała to zrobić telewizja. Tymczasem to właśnie w internecie radio znalazło największego sprzymierzeńca! Bo czym jest podcast? Triumfem głosu, rozmowy i kontaktu z drugim człowiekiem. Jestem zachwycona pomysłem Empik Music, by połączyć dostęp do muzyki z możliwością poznania artystów

– mówi Agnieszka Szydłowska o swoim nowym projekcie.

Obserwujemy trendy w branży muzycznej, nie mogliśmy więc pominąć możliwości, jakie daje aplikacja Empik Music także pod kątem rosnącego rynku podcastów. To właśnie tu użytkownicy oprócz milionów utworów polskich i zagranicznych wykonawców będą mogli znaleźć angażujące i jakościowe treści, a do takich zaliczają się „Nagrywki Pani Szydłowskiej”

— dodaje Anna Maria Żurek z COO Going, spółki należącej do Grupy Empik.

Projekt jest realizowany w klimatycznej przestrzeni warszawskich Zagrywek, czyli w pierwszym polskim activity barze. Premierowe odcinki emitowane będą w każdą niedzielę o godzinie 14.00, wyłącznie w platformie streamingowej Empik Music.

REKLAMA
„Nagrywki pani Szydłowskiej”

*Zdjęcie główne: Empik/mat.pras.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA