REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Albumy do kochania na iTunes

Nie spodziewałem się, że doczekam tego za swojego żywota, ale stało się - sklep iTunes ogłosił promocję na swoje zasoby i - mało tego - obniżył ceny na niektóre pozycje!

14.02.2013
21:57
Albumy do kochania na iTunes
REKLAMA
REKLAMA

Od 14. do 17. lutego mamy zatem okazję zakupić w iTunes jeden z kilku wyróżnionych albumów w niższej cenie i trzeba przyznać, że owa promocja jest wyjątkowo atrakcyjna, bowiem obejmuje naprawdę udane płyty, zarówno klasyki, jak i produkcje nagrane stosunkowo niedawno. Wszystkie albumy dostępne są w cenie $6.99, a więc wyjątkowo atrakcyjnej jak na iTunes.

Przede wszystkim, za tę cenę zakupić możemy zdobywcę nagrodę Grammy 2013 za płytę roku, czyli “Babel” Mumford & Sons, absolutną pozycję obowiązkową dla miłośników alternatywnego (folk)rocka. Oprócz tego do kupienia jest np. płyta “Ceremonials” uznanej już marki na polu alternatywnego popu, grupy Florence + The Machine. Miłośnicy nieco bardziej wygładzonego, radiowego brzmienia, pewnie skuszą się na nowy album Maroon 5, “Overexposed”, jak zwykle zawierający kilka przebojowych kawałków, które natychmiast wpadają w ucho, o ile jesteście w stanie znieść piskliwy wokal Adama Levine’a.

REKLAMA

Z kolei fani bardziej klasycznych wykonawców powinni zainteresować się zbiorem największych hitów Boba Marleya wraz z zespołem The Wailers (“Legend”) czy pewnie wciąż pamiętanego przez wielu polskich fanów Journey (autorów hitu “Don't Stop Believin’”). To jednakże nie koniec promocji. W niższej cenie $6,99 zakupić możemy także płytę “LONG.LIVE.A$AP” A$AP Rocky, kompilację “Pitch Perfect” (do której swoje cegiełki przyłożyły przede wszystkim ekipy The Barden Bellas czy The Treblemakers), album “+” Eda Sheerana, “The Foundation” nagrane przez Zac Brown Band i, pozycję chyba najciekawszą z wymienionych, album “Man on the Moon: The End of Day” Kida Cudie, wykraczający daleko poza rejony rapu, bardzo ambitny i krążek, który przypadnie do gustu wszystkim fanom muzyki z wysoką tolerancją na muzyczne eksperymentowanie.

Jest to niewątpliwie bardzo udana promocja na iTunes, jedna z lepszych, odkąd mam przyjemność śledzić na bieżąco poczynania sklepu Apple. Nie dość, że mamy możliwość zakupu albumów w tańszej cenie, to jeszcze wybrano krążki z naprawdę dobrą muzyką, którą gotów jestem polecić każdemu znajomemu (no, może pomijając Maroon 5). Tak jak zwykle kręciłem nosem na dobór promocyjnych propozycji, tak teraz gorąco zachęcam do skorzystania, bo większość promowanych płyt zwyczajnie warto posiadać w swojej kolekcji, przynajmniej w wersji cyfrowej.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA