REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Alexander Skarsgård jako Tarzan w pierwszym zwiastunie "Tarzan: Legenda"

Wszystkie fanki Alexandra Skarsgårda pewnie piszczą już przed ekranami. Do Sieci trafił trailer produkcji "Tarzan: Legenda". W filmie w reżyserii Davida Yatesa, który pracuje też nad obrazem z uniwersum Harry'ego Pottera, "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć", zobaczymy aktora w głównej, tytułowej roli.

10.12.2015
15:03
Alexander Skarsgård jako Tarzan w pierwszym zwiastunie "Tarzan: Legenda"
REKLAMA
REKLAMA

Filmów i seriali o Tarzanie było już tak wiele, że nie sposób wszystkich spamiętać. Tym razem dostaniemy trochę inną historię. Tarzan po latach wyjścia z dżungli powróci do Konga. Jako John Clayton III przybywa na dawne tereny, by pełnić funkcję emisariusza rządu z misją handlową. Okazuje się, że jego powrót nie jest przypadkowy, a on sam bierze udział w niebezpiecznej grze, która jest dziełem kapitana Roma z Belgii, w którego wcielił się Christoph Waltz.

REKLAMA

Na ekranie prócz Alexandra Skarsgårda i Christopha Waltza zobaczymy także Margot Robbie i Samuela L. Jacksona. Trzeba przyznać, że obsada zapowiada się fenomenalnie. Miejmy nadzieję, że sam film okaże się po prostu dobrą produkcją przygodową z dreszczykiem emocji. "Tarzan: Legenda" swoją premierę będzie mieć w przyszły roku, a dokładnie 8 czerwca.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA