REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Kobiety za Wednesday, mężczyźni za księży. Rewolucja w przebraniach karnawałowych Polaków

Karnawał wciąż trwa, co jest dobrą wiadomością dla fanów przebieranych imprez. W tym roku kobiety zainspirowane modą z hitu Netfliksa - "Wednesday" zdecydowały się postawić na mroczny look, zarówno w sukienkach, akcesoriach i makijażach, z kolei mężczyźni chętnie sięgnęli po kostiumy księdza lub biskupa. Serwis Allegro postanowił sprawdzić, kogo jeszcze spotkamy w tym roku na karnawałowym balu?

08.02.2023
20:11
kostiumy karnawałowe inspirowane "Wednesday"
REKLAMA

Karnawał przyciąga fanów przebieranych balów oraz prywatek. To taki czas, gdzie można zapomnieć o wszystkim, beztrosko się bawić, wcielając się przy okazji w postaci z ulubionych filmów czy seriali lub też postawić na prowokacyjne stroje zakonnicy, księża czy biskupa. Serwis Allegro sprawdził, jakie stylizacje królują w tym roku na karnawałowych imprezach.

REKLAMA

Kobiety pokochały mroczny look Wednesday. To najchętniej wybierana karnawałowa stylizacja.

W tym roku większość kobiet zainspirowała się hitem Netfliksa "Wednesday". Co ciekawe, taniec Wednesday pobija media społecznościowe i parkiety, natomiast mroczny look głównej bohaterki jest inspiracją w tworzeniu karnawałowych stylizacji. To zdecydowanie najpopularniejsza stylizacja na Allegro, zarówno wśród sukienek, ale też akcesoriów, m.in. czarne rękawiczki oraz peruki z charakterystycznymi warkoczami. Mroczna stylizacja Wednesady podbiła serca kobiet, zostawiając w tyle takie karnawałowe przebrania jak stylizacje lat 80. Myszkę Mickey, zakonnicę czy komiksową i filmową postać Harley Quinn.

Jak zbadał serwis Allegro, mężczyźni w tym roku, wybierając karnawałowe stylówki, chętnie sięgają po strój biskupa lub księdza. Dużą popularnością cieszą się również stroje z lat 70. i 80. oraz kostiumy z filmowego klasyka, czyli "Batmana". Jeśli chodzi o dodatki, faceci chętnie sięgają po akcesoria gangstera, czyli kapelusze.

Wednesday i Harley Quinn pokonały księżniczki oraz wróżki

Wspomniana już stylizacja Wednesday świetnie sobie radzi również wśród karnawałowych kostiumów dziecięcych. Tuż po niej znalazła się również Harley Quinn. Obie bohaterki pokonały popularne dziecięce klasyki, takie jak wróżki, księżniczki oraz jednorożce. Jak wynika z danych Allegro, chłopcy decydują się na przebrania z bajek "Psi Patrol" oraz "Sonic".

REKLAMA

Wysoko w wynikach wyszukiwania są też stroje żołnierza, policjanta, strażaka oraz oczywiście "Harry'ego Pottera". Warto dodać, że na Allegro Lokalnie, oferującym kostiumy z duszą, popularne wśród dziewczynek są jednorożce oraz Elsa z "Krainy Lodu". Z kolei chłopcy wybierają przebrania policjanta oraz ninja. Wśród dorosłych dominują stroje szeryfa, pirata czy ze "Star Wars". W tym roku kobiety przeznaczają na stroje karnawałowe mniej, niż mężczyźni, średnio 82 złote, z kolei ubrania męskie to wydatek rzędu 98 złotych. Na kostiumy dla dzieci klienci przeznaczają 80-90 złotych. Z kolei dodatki i akcesoria karnawałowe na Allegro to wydatek rzędu 25 złotych.


.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA