REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka
  3. Dzieje się

Wkurzasz się na systemy kupowania biletów? Teraz wejściówkę na koncert Brodki, Hey i innych gwiazd kupisz na Allegro

Rozpoczęta właśnie współpraca między Allegro i eBiletem a Kayax oznacza więcej merchu, płyt i biletów na koncerty polskich artystów w największym polskim sklepie internetowym.

28.06.2021
10:24
Allegro i eBilet współpraca z Kayax
REKLAMA

Nieco ponad dwa lata temu polski gigant e-commerce zawiązał współpracę z e-Biletem i choć na nowy związek dość szybko cieniem położyła się pandemia, teraz wszystko powoli wraca na właściwe tory. Wymęczeni przymusowym festiwalowym postem Polacy znów rzucili się do kupowania biletów, a Allegro z eBiletem, by wodzić ich jeszcze skuteczniej na muzyczne pokuszenie, powiększyło swoją ofertę o grupę znakomitych polskich artystów.

Pod skrzydłami Kayax znajdują się bowiem między innymi tacy twórcy jak Brodka, Daria Zawiałow, Hey, Krzysztof Zalewski, Mrozu, Nosowska, Smolik, The Dumplings czy, oczywiście, Kayah.

REKLAMA

Najlepsze polska muzyka na Allegro

Założone przez Kayah i Tomka Grewińskiego wydawnictwo pracuje w modelu 360 stopni, a to oznacza, że sprawuje nad artystami, z którymi współpracuje, opiekę kompleksową – dba o promocję, marketing i PR, zapewnia dystrybucję cyfrową, ale też wydawanie płyt, winyli czy... książek. Część produktów użytkownicy, którzy opłacają Allegro Smart!, będą mieli szansę kupić wcześniej na wybranych przedsprzedażach.

REKLAMA

Cieszymy się, że dzięki współpracy eBilet.pl oraz Allegro z Kayaxem nasi klienci będą mogli w łatwy i szybki sposób zakupić bilety na setki koncertów znakomitych polskich artystów. W ramach umowy w sprzedaży dostępne będą również płyty, winyle oraz liczne gadżety związane z czołowymi gwiazdami krajowej sceny muzycznej. Głęboko wierzymy w rosnące zainteresowanie polską muzyką, chcemy więc wspólnie budować markę artystów reprezentowanych przez Kayax - mówi Marcin Dakowski, dyrektor zarządzający eBilet.pl.

Teraz te wszystkie skarby będzie można kupić na Allegro, a ciekawego, i ładnego, merchu sygnowanego przez gwiazdy Kayax nie brakuje. Można więc łapać plakaty, piny, czy gustowne skarpetki do sandałów, którymi będzie można zadać szyk w Dębkach czy na Sopockim molo.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA