REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki /
  3. Muzyka /
  4. Dzieje się

Allegro przedłuża ofertę darmowych dostaw. Książki i płyty kupimy bez wychodzenia z domu

W połowie marca serwis zakupowy Allegro wystartował z programem darmowych wysyłek. W związku z przedłużającym się czasem pandemii i zachętami rządu do pozostania w domach, władze platformy zdecydowały o przedłużeniu oferty. Z promocji Allegro Smart umożliwiającej m.in. darmową wysyłkę, przez kolejny miesiąc mogą skorzystać wszyscy użytkownicy i to bez ponoszenia żadnych dodatkowych opłat. 

18.05.2020
13:35
allegro smart darmowe wysylki przez kolejny-miesiac
REKLAMA
REKLAMA

Allegro Smart to usługa umożliwiająca darmową dostawę zakupionych on-line produktów, z której jeszcze do niedawna mogły skorzystać tylko te osoby, które wykupiły abonament (Allegro Smart kosztuje 49 zł przy płatności za rok z góry lub 8,99 przy płatności za 1 miesiąc). 17 marca, w związku z ogłoszeniem stanu pandemii, serwis Allegro udostępnił usługę wszystkim klientom za darmo:

Ze względu na obecną sytuację w kraju i apele o pozostanie w domach i unikanie dużych zgromadzeń, Allegro zdecydowało się wspierać tych, którzy stosują się do zaleceń a także rodziny, które chcą zrobić zakupy dla swoich najbliższych – tłumaczył  swoją decyzję François Nuyts, prezes Allegro.

Allegro działa elastycznie i przedłuża promocję.

Początkowo oferta miała trwać tylko miesiąc. Jednak w związku przedłużającym się okresem epidemii i zachętami ze strony rządu, by nadal unikać niepotrzebnego wychodzenia z domu, Allegro zdecydowało się przedłużyć promocję. Tym sposobem każdy, kto teraz zdecydowałby się na kupowanie za pośrednictwem platformy np. książek czy płyt, będzie mógł skorzystać z darmowych dostaw i to bez ponoszenia dodatkowych kosztów czy jakichkolwiek zobowiązań: po upływie bezpłatnego okresu usługa po prostu automatycznie wygaśnie.

Jak to działa?

Allegro Smart to program darmowych dostaw i zwrotów (uwaga: bezpłatna dostawa obowiązuje przy zakupie za minimum 40 zł od jednego sprzedawcy), a aukcje z Allegro Smart mają stosowne oznaczenie. Przesyłki są dostarczane poprzez Paczkomaty i punkty odbioru w placówkach Poczty Polskiej, sklepach Żabka, stacjach Orlen i w punktach Paczki w Ruchu. Dodatkowo, przy zamówieniach za minimum 100 zł jest też dostępna opcja zamówienia kuriera. Więcej informacji o programie znajdziecie TUTAJ.

REKLAMA

A co z tymi, którzy już korzystają z Allegro Smart?

Przejrzyste zasady promocji i elastyczność oferty, którą proponuje Allegro, z pewnością zainteresuje wszystkich, którzy do tej pory podchodzili do Allegro Smart nieufnie, a tym samym przyciągnie nowych klientów. Co jednak z tymi, którzy ją są abonentami programu? Okazuje się, że władze serwisu pomyślały również o nich: aktualni klienci również mogą skorzystać z darmowych dostaw przez kolejny miesiąc, a ich subskrypcja zostanie przedłużona o kolejnych 30 dni.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA