REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Donald Glover powróci jako Earn Marks. Serial Atlanta dostanie 3. sezon

Śledzicie przygody Earna Marksa i Paper Boia? Jeśli tak, to czeka was bardzo dobra wiadomość. Stacja FX zamówiła 3. sezon serialu Atlanta.

08.06.2018
14:08
Atlanta 3. sezon
REKLAMA
REKLAMA

Serial Atlanta z miejsca stał się hitem amerykańskiej telewizji i jedną z najlepiej ocenianych produkcji ostatnich lat. Chwalą ją nie tylko widzowie, ale także krytycy i członkowie środowiska, co poskutkowało dwoma Złotymi Globami i dwiema nagrodami Emmy. A jak powszechnie wiadomo, gdy jakiś tytuł zaskoczy, trzeba iść za ciosem.

Dlatego Atlanta doczeka się 3. sezonu.

Taką informację ogłosili Nick Grad i Eric Schrier z amerykańskiego FX. Emitująca serial stacja oficjalnie zamówiła nowe odcinki produkcji. Decyzja zapadła zaledwie trzy tygodnie po wyświetleniu finałowego epizodu poprzedniej serii.

Atlanta przedstawia historię Earna Marksa, który po zakończeniu przygody z Uniwersytetem Princeton chce się odkupić w oczach swojej rodziny, a także byłej dziewczyny Van, matki jego córki. Bohater nie śmierdzi jednak groszem, dlatego musi pomieszkiwać u niej lub u rodziców, szukając okazji do zarobku. Ta nadarza się, gdy jego kuzyn Alfred rozpoczyna karierę rapera o pseudonimie Paper Boi. Earn staje się menedżerem krewniaka, który próbuje zdobyć popularność na wymagającej scenie Atlanty.

Nie znamy jeszcze żadnych szczegółów odnośnie fabuły 3. sezonu serialu.

REKLAMA

Można jednak śmiało zakładać, że Donald Glover (również twórca, reżyser i scenarzysta serialu), Brian Tyree Henry czy Zazie Beetz powrócą do swoich ról. Jednak podobnie jak w przypadku ostatniej serii, możliwy jest dłuższy okres oczekiwania na kontynuację historii. 2. sezon zadebiutował półtora roku po oryginalnej odsłonie, co było związane z zaangażowaniem Glovera w kręcenie Hana Solo. Obecnie mówi się o 2019 r., choć stawiałbym raczej na jego drugą połowę. Znany również jako Childish Gambino aktor ma bowiem zobowiązania wobec nowej wersji Króla Lwa.

W Polsce Atlanta nadawana jest przez stację Fox Comedy w późne sobotnie wieczory. Obecnie trwa emisja 2. sezonu produkcji. Ponadto serial można oglądać za pomocą Amazona.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA