REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. VOD

Takeshi Kovacs powraca. Już jest pełny zwiastun 2. sezonu serialu „Altered Carbon”. Premiera jeszcze w tym miesiącu na Netfliksie

Altered Carbon” to serial science-fiction platformy streamingowej Netflix, bazujący na twórczości Richarda Morgana „Modyfikowany węgiel”. Produkcja cieszyła się uznaniem widzów i krytyków, chwalących ją za ciekawe podejście do tematyki reinkarnacji i racząc widzów dawką wciągającej akcji. Już pod koniec lutego na platformie Netflix zobaczymy nowe odcinki. Co zdradza nam najnowszy zwiastun serialu?

11.02.2020
18:15
Altered Carbon - kadr z serialu
REKLAMA
REKLAMA

Takeshi Kovacs powraca. Zgodnie jednak z formułą serialu i założeniami fabularnymi, które poznaliśmy w premierowych odcinkach, w 2. sezonie zobaczymy go w zupełnie nowym wydaniu. Tym razem powłoka, w której znajdzie się umysł głównego bohatera, wyglądać będzie jak Anthony Mackie, aktor znany z filmów Marvela, a także z ostatniego sezonu serialu „Black Mirror”. 

Nowy materiał zapowiada wiele niespodzianek, które pozwolą nam utrzymać zainteresowanie opowieścią na kolejnych 10 odcinków.

Na ekranie zobaczymy bowiem nie tylko nowe wcielenie głównego bohatera, ale również jego dawną ukochaną, którą mogliśmy poznać w pierwszych scenach premierowego sezonu. 

To nie miłość, a obsesja – padnie wtedy z ekranu, zdradzając desperackie próby Kovacsa, by wrócić do swojej dawnej miłości.

Materiał zapowiada również jeszcze więcej akcji i moralnych dylematów głównego bohatera niż premierowe odcinki.

Zwiastun zaskakuje także ciekawym twistem, który może doprowadzić do wielu dramatycznych zdarzeń.

Altered Carbon – kadr promocyjny class="wp-image-375048"

Oto bowiem pod koniec materiału naszym oczom ukazuje się mężczyzna w powłoce, wyglądającej dokładnie jak oryginalny Takeshi Kovacs.

Tak się zapędziłeś, że nie poznajesz samego siebie? – padnie wtedy z ekranu.

REKLAMA

Wydaje się więc, że dzięki takiemu zagraniu sformułowanie „walka z samym sobą” nabierze w tym momencie całkiem nowego, dosłownego znaczenia. 

2. sezon serialu „Altered Carbon” trafi na platformę streamingową Netflix 27 lutego tego roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA