REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Amazon będzie miał swoje "Stranger Things". Sprawdź, co obejrzeć w lipcu w serwisie

Amazon Prime Video przedstawił listę nowości na lipiec. Nie jest ich może przesadnie dużo, ale są to tytuły z potencjałem. Z ogromnym potencjałem, w tym jeden, który jest w klimacie "Stranger Things". Zapowiada się gorące lato na platformie.

21.06.2022
17:27
amazon prime video stranger things
REKLAMA

Odkąd serwis Amazon Prime Video można było kupić na rok za równowartość dwóch kebabów z frytkami, platforma zrobiła się naprawdę popularna, a nowi (i starzy również) użytkownicy zaczęli odkrywać, że ma naprawdę masę świetnych tytułów do zaoferowania. A to jeszcze nie koniec, bo właśnie dostaliśmy zapowiedzi na lipiec i jest wśród nich kilka znakomitych propozycji.

REKLAMA

Amazon Prime Video na lipiec: Don’t Make Me Go

Don’t Make Me Go to opowieść o samotnym ojcu, u którego stwierdzono nieuleczalną chorobę. Zabiera więc swoją córkę w podróż, aby odnaleźć jej matkę i jednocześnie przekazać córce wszystko, co tylko będzie w stanie, zanim odejdzie. Choć scenariusz został napisany w 2012 roku, nikt nie chciał go zrealizować i dopiero Amazon wyciągnął go z niebytu. Film miał swoją premierę na Tribeca Film Festival.

Premiera 15 lipca.

Lista śmierci

Amazon Prime Video: Lista śmierci

"Lista śmierci" (oryginalny tytuł to "The Terminal List" ma być thrillerem z Chrisem Prattem w roli głównej. Historia bazuje na powieści Jacka Carra pod tym samym tytułem. Główny bohater wraca do domu po niebezpiecznej akcji, w której cały jego pluton wpadł w zasadzkę. Dręczy go poczucie winy i z czasem złe wspomnienie zaczyna przybierać na sile, a on analizuje przyczyny porażki. W pewnym momencie – rzecz jasna – zaczyna uświadamiać sobie, że to, co się stało, nie było dziełem przypadku.

Premiera już 1 lipca.

Paper Girls

Amazon Prime Video: nowości

Na ten serial czekam najmocniej. Oparty jest on na kapitalnym komiksie o tym samym tytule. I teraz słuchajcie: opowiada on o czwórce dziewczynek, które roznoszą gazety. Jest końcówka lat 80, klimat retro i te sprawy. Nagle dzieciaki trafiają na dziwnych przybyszy i ich urządzenia, niedługo później okaże się, że znalazły się w samym centrum afery związanej z podróżami w czasie. Fani "Stranger Things" powinni być zadowoleni.

Premiera serialu 29 lipca.

Amazon Prime Video w lipcu wszystkie nowości:

  • Lista śmierci -1 lipca
  • James May: Our Man In Italy – 15 lipca
  • Don’t Make Me Go – 15 lipca
  • Anything’s Possible – 22 lipca
  • Paper Girls – 29 lipca
REKLAMA

Disney+ zadebiutował w Polsce. Tutaj kupisz go najtaniej.

Publikacja zawiera linki afiliacyjne Grupy Spider's Web.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA