REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

W Polakach są wilki dwa. Na Amazon Prime Video oglądają "The Boys" i Piotra Adamczyka w "Nocnym niebie"

Co oglądać w ten weekend na Amazon Prime Video? Wyboru będziecie musieli dokonać przede wszystkim między dwoma tytułami. Bo przecież "The Boys" wyrównują szanse w walce z supkami, a Piotr Adamczyk próbuje chronić "Nocne niebo" przed J.K. Simmonsem i Sissy Spacek. Tak aktualnie prezentuje się czołówka listy najpopularniejszych produkcji dostępnych na platformie w Polsce.

19.06.2022
9:32
the boys amazon prime video top
REKLAMA

To jest pojedynek gigantów. W jednym narożniku stoją "The Boys", którzy walczą z supkami w charakterystycznym dla siebie stylu. W drugim natomiast znajduje się aktualnie Piotr Adamczyk, który znów wystąpił w amerykańskim serialu, tym razem pt. "Nocne niebo". Polacy nie mogą się zdecydować i na potęgę oglądają oba wymienione seriale na Amazon Prime Video.

REKLAMA

Amazon Prime Video - najpopularniejsze seriale i filmy. Co oglądać?

"Nocne niebo" od dłuższego czasu znajduje się w topce najpopularniejszych filmów i seriali na Amazon Prime Video w naszym kraju. W tym tygodniu znalazło się na miejscu drugim, bo przecież na platformie niedawno zadebiutował 3. sezon "The Boys". Na fali popularności tej (anty)superbohaterskiej produkcji, na listę po raz kolejny trafił również "Niezwyciężony".

The Boys

The Boys: 3. sezon - Amazon Prime Video

Chłopaki wrócili na Amazon Prime Video z 3. sezonem. Są jeszcze bardziej zdeterminowani niż dotychczas, a do tego znaleźli sposób, aby wyrównać swoje szanse w walce z supkami. Najnowsza odsłona "The Boys" cieszy się aktualnie największą popularnością ze wszystkich tytułów dostępnych na platformie w Polsce. I to się szybko nie zmieni. Serwis jeszcze przez kilka tygodni będzie co piątek udostępniał nowe odcinki.

Serial dostępny na Amazon Prime Video.

Nocne niebo

Czas "Nocnego nieba" na Amazon Prime Video jeszcze nie minął. Chociaż serial z Piotrem Adamczykiem pojawił się na platformie 20 maja, wciąż jest chętnie oglądany. Polacy nie mogą napatrzeć się na swojego rodaka u boku takich hollywoodzkich gwiazd jak J.K. Simmons i Sissy Spacek. Cała trójka w produkcji błyszczy zresztą takim samym blaskiem, co jest sporym wyczynem rodzimego aktora.

Serial dostępny na Amazon Prime Video.

Niezwyciężony

Niezwyciężony - Amazon Prime Video

Czyżby to był efekt "The Boys"? Polacy naoglądali się przygód niegrzecznych chłopaków i szukają na Amazon Prime Video podobnych (anty)superbohaterskich seriali. Z "Niezwyciężonym" trafili w dziesiątkę. W tej animacji dla dorosłych przemocy i czarnego humoru nie brakuje. "Invincible" to po prostu jeden z najlepszych seriali 2021 roku.

Serial dostępny na Amazon Prime Video.

REKLAMA

Amazon Prime Video - co oglądają Polacy na platformie?

Polacy wydają się rozerwani między patriotycznym poczuciem obowiązku i oglądaniem Piotra Adamczyka w "Nocnym niebie", a brutalną rozrywką serwowaną w "The Boys". Nie zapowiada się, aby w najbliższym czasie ta sytuacja miała ulec zmianie. W nadchodzących tygodniach na Amazon Prime Video nie będzie żadnych premier, które mogłyby zrzucić obie te produkcje z podium najpopularniejszych tytułów na platformie w naszym kraju.

Disney+ zadebiutował w Polsce. Tutaj kupisz go najtaniej.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA