REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Seriale /
  4. VOD

W lutym Amazon Prime Video stawia na kryminały i dokumenty. Zobacz, jakie nowości pojawią się w serwisie

Amazon Prime Video wciąż dość nieśmiało zagląda na nasz rynek. Niemniej polska serwisu jest dostępna, a subskrypcja w całkiem rozsądnej cenie w porównaniu z innymi serwisami. Warto więc zapoznać się z nowościami wchodzącymi w tym miesiącu na platformę.

30.01.2019
10:24
Amazon Prime Video luty
REKLAMA
REKLAMA

Luty w Amazon Prime Video minie pod znakiem zupełnie nowych seriali i filmów. Spośród oferty Prime Original dostaniemy tylko jedną, serialową kontynuację. Co przygotował dla nas serwis VOD?

Amazon Prime Video na luty 2019 – lista nowości:

Dodaj Magii (3. sezon)

Na początku lutego dostaniemy kolejny sezon serialu „Dodaj Magii”. Jest to jedna z najpopularniejszych pozycji wśród oryginalnych produkcji Amazona skierowanych do dzieci i nastolatków. Produkcja oparta jest na książce autorstwa Cindy Callaghan o tym samym tytule. Opowiada o trzech koleżankach, które odkrywają tajemniczą książkę kucharską z, jak się później okazuje, magicznym przepisami.

3. sezon serialu „Dodaj Magii” ma się pojawić na platformie 1 lutego.

Generation Wealth

„Generation Wealth” to film dokumentalny wyreżyserowany przez Lauren Greenfield. Opowiada historię kilkorga ludzi, których życiową misją jest coraz intensywniejsza konsumpcja. Wszystko kręci się wokół pieniędzy oraz dóbr, które można za nie dostać. Za zasłoną blichtru i blasku kryje się jednak ponura twarz współczesnego, hipermaterialistycznego społeczeństwa ogarniętego szałem konsumpcji.

Film „Generation Wealth” ma trafić na Prime Video już 1 lutego.

Agatha Christe Presents: ABC Murders

Herkules Poirot powraca w nowym wydaniu. W ikoniczną postać detektywa, stworzoną przez pisarkę Agathę Christe, wcielił się tym razem John Malkovich. Tym razem sprawa, która zajmie umysł Poirota, będzie wyjątkowa, ponieważ kluczem do wyjaśnienia zagadki będzie sam detektyw. Serial w Polsce będzie dystrybuowany przez Canal+ oraz nc+GO, jednak warto sprawdzić, czy serial nie pojawi się na platformie Amazona. Pierwotnie produkcja pojawiła się na antenie BBC One.

Pierwszy sezon „Agatha Christe Presents: ABC Murders” ma trafić na Prime Video już 1 lutego.

White Dragon

Kolejnym serialem obracającym się w kryminalnych klimatach ma być „White Dragon”. Będziemy w nim śledzić losy londyńskiego profesora Jonaha Mulraya, który próbuje dociec sedna sprawy tajemniczej śmierci swojej żony w Hongkongu. Mężczyzna w poszukiwaniu odpowiedzi udaje się w podróż śladem ostatnich dni życia ukochanej, by wkrótce odkryć szokującą prawdę.

1. sezon „White Dragon” ma się pojawić na Prime Video już 8 lutego.

Don’t Worry, He Won’t Get Far on Foot

Film to adaptacja pamiętnika napisanego przez Johna Callahana. Komedia podąża śladem niedawno sparaliżowanego alkoholika, który odnajduje nieoczekiwaną pasję w nowych okolicznościach życia. W produkcji wystąpili między innymi Joaquin Phoenix, Jonah Hill, Rooney Mara oraz Jack Black.

Film „Don’t Worry, He Won’t Get Far on Foot” ma być dostępny na platformie od 8 lutego.

Lorena

Ta seria dokumentalna ma ponownie przedstawić widzom sprawę Johna i Loreny Bobbit z 1993 roku. Reżyser, Joshua Rofé, w czterech odcinkach opowie historię jednego z bardziej poruszakących amerykańskich skandali, w którym główną rolę grały przemoc domowa oraz wykorzystywanie seksualne.

Serial dokumentalny „Lorena” pojawi się na Amazon Prime Video 15 lutego.

This Giant Beast That is the Global Economy

REKLAMA

Utytułowany reżyser Adam McKay („Vice”, „Big Short”) próbuje swoich sił w formacie telewizyjnym. Wraz z aktorem, Kalem Pennem, postara się przybliżyć swoim widzom, jak działa współczesna światowa gospodarka, szczególnie gdy mowa o najdziwniejszych i najpoważniejszych decyzjach ekonomicznych.

1. sezon „This Giant Beast That is the global economy” obejrzycie na Amazon Prime Video już 22 lutego.  

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA