REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Ambitne plany Warner Bros.: powstaną internetowe seriale "Mortal Kombat" i "Critters"

"Mortal Kombat", "Critters", animowane "Justice League" czy "Batman" - to tylko kilka nowych produkcji Warner Bros., za sprawą których wytwórnia planuje podbić Internet. Za wszystkie odpowiedzialny będzie nowo powołany oddział WB - Blue Ribbon Content. 

22.10.2014
13:01
Ambitne plany Warner Bros.: powstaną internetowe seriale „Mortal Kombat” i „Critters”
REKLAMA

Wszystkie poniższe tytuły znajdują się obecnie w fazie produkcji. Po premierze mają być dostępne za pośrednictwem różnych platform internetowych. Przypatrzmy się zatem, co nowego planuje Warner Bros.

REKLAMA
  • "Mortal Kombat" - serial, w którym zobaczymy "starą gwardię" bohaterów walczącą z nowym pokoleniem wojowników. Prawdopodobnie premiera zbiegnie się z wydaniem gry "Mortal Kombat X".
critters
  • "Critters" - serial na podstawie tak kultowych, jak kiczowatych filmów produkowanych w latach 80. i 90. przez New Line Cinema. Pojawią się w nim zupełnie nowe potwory, a scenariusz napiszą Michael Jelenic oraz Aaron Horvath.
  • "Justice League: Gods and Monsters Chronicles" - serial animowany od Bruce'a Timma i Alana Burnetta, twórców "Batman: TAS", który będzie rozgrywał się w uniwersum DC. W rolach głównych wystąpią między innymi Superman, Batman i Wonder Woman, wszyscy w nieco mroczniejszym wydaniu. "Justice League" zadebiutuje na Machinimię w 2015 roku.
  • “Batman: The Animated Series Experience” - najciekawsza pod względem formy ze wszystkich zapowiedzianych produkcji, bowiem ma być czymś w rodzaju trójwymiarowej, interaktywnej animacji przeznaczoną między innymi na Samsung Galaxy Gear VR i Oculus Rift. Za jej pomocą użytkownik będzie miał możliwość przeniesienia się do Gotham znanego z animowanego serialu o Batmanie z 1992 roku.
batman TAS
  • “RejecTED” - zbiór parodii i fikcyjnych wystąpień i przemów z konferencji TED, poświęconych technologii, rozrywce i nauce.
  • “Ouroboros” - serial utrzymany w konwencji horroru, opowiadający o dwóch policjantach, którzy muszą rozwiązać tajemniczą sprawę serii opętań mieszkańców prowincji w Wisconsin.
  • “Static Shock” - kolejny serial aktorski oparty na animacji od DC. Głównym bohaterem będzie Virgil Ovid Hawkins aka Static, dysponujący mocą pozwalającą mu kontrolować energię elektryczną. Producentami są Reginald Hudlin (m.in. "Django), oraz Denys Cowan, autor oryginalnego "Static Shock" z 2000 roku.
static
REKLAMA

To najciekawsze propozycje Warner Bros. Oprócz nich zapowiedziano jeszcze trzy kolejne produkcje - komediowe "Gigner Snaps", "Golden Revenge", gdzie bohaterami będą pies i kot, oraz “Play It Again, Dick”, w którym Ryan Hansen odgrywa postać... Ryana Hansena, starającego się przekonać producentów "Veronica Mars" do nakręcenia spin-offu tego serialu i obsadzenia go w roli głównej.

Plany ambitne, a wykorzystanie znanych i lubianych marek z pewnością pomoże Blue Ribbon Content zdobyć zainteresowanie widzów. Oby wszystkie projekty okazały się tak dobre, jak interesująco się zapowiadają - udane, krótkie i profesjonalne formy to wciąż towar deficytowy, a przecież idealnie dostosowany do specyfiki Internetu. Tymczasem pozostaje czekać na dalsze szczegóły.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA