REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Ryan Murphy żongluje sezonami American Crime Story i opóźnia premierę

Wygląda na to, że dwa zapowiedziane sezony American Crime Story zamienią się miejscami. Najpierw zobaczymy historię o zagadkowym morderstwie słynnego projektanta Gianniego Versace, a znacznie później poznamy opowieść o huraganie Katrina. Dobra wiadomość jest taka, że oba obejrzymy już w 2018 roku.  

14.06.2017
10:13
Ryan Murphy żongluje sezonami American Crime Story
REKLAMA
REKLAMA

Reżyser i scenarzysta odpowiedzialny za American Crime Story, Ryan Murphy, już po raz kolejny opóźnia premierę drugiego sezonu. Początkowo problemem były "trudności kreatywne", jak określali je twórcy, dzisiaj przyznają, że potrzebują jeszcze trochę czasu, aby popracować nad efektami specjalnymi. Okazało się, że prace nad trzecim sezonem przebiegają znacznie sprawniej i już niedługo zostanie on ukończony. Premiera ma się odbyć na początku 2018.

Prawdę powiedziawszy, nie jestem tym zaskoczony. Odkąd ogłoszono, że to Katrina będzie tematem kolejnej serii, spodziewałem się, że prace nad tym tematem będą bardzo trudne.

Zwłaszcza, że seria People v. O.J. Simpson wyróżniała się wyjątkową dbałością o szczegóły i możemy się spodziewać, że będzie to jeden ze znaków rozpoznawczych serialu. Twórcy wielokrotnie zaznaczali, że aby oddać specyficzne warunki pogodowe, które towarzyszą huraganowi, zdjęcia muszą odbywać się o konkretnej porze roku.

Nie ma co się przejmować opóźnieniami. Osobiście liczę, że wpłyną one pozytywnie na jakość produkcji. Zwłaszcza, że znacznie bardziej ekscytującą historią wydaje się być zagadkowa śmierć Gianniego Versace. Tragedia, która wydarzyła się 15 lipca 1997, od początku budziła kontrowersje. Policja ustaliła, że motywem była kłótnia kochanków, ale bardzo wiele faktów wskazywało na to, że sprawa jest znacznie bardziej złożona. Co jakiś czas pojawiają się kolejne hipotezy dotyczące tej zbrodni. Najbardziej popularną jest ta, która wskazuje na udział mafii w sprawie.

Wygląda na to, że historia Versace i dramat huraganu Katrina, to dopiero początek American Crime Story.

REKLAMA

Kilka miesięcy temu dowiedzieliśmy się, że Ryan Murphy planuje już czwarty sezon. Głównym wątkiem ma być tak zwana "afera rozporkowa" z Billem Clintonem i Monicą Lewinsky w rolach głównych. Zapowiada się bardzo mocna historia.

American Crime Story jest realizowane dla kanału FX, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby zobaczyć pierwszy sezon w serwisie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA