REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

American Horror Story sięga po starych znajomych. W 8. sezonie zobaczymy Kathy Bates

Nowy sezon American Horror Story tradycyjnie owiany jest tajemnicą. Twórca serialu, Ryan Murphy, zdradził jednak, kogo zobaczymy w 8. serii produkcji. Na ekrany powrócą aktorzy znani z poprzednich odsłon.

22.03.2018
10:20
American Horror Story Kathy Bates
REKLAMA
REKLAMA

Od siedmiu lat American Horror Story co roku wraca z nową, mrożącą krew w żyłach opowieścią. Choć nie każda seria prezentuje ten sam poziom, to każdy miniserial z cyklu znajduje wierne grono odbiorców. W wielu produkcjach mogliśmy oglądać tych samych aktorów.

Starzy znajomi powrócą także w najnowszym American Horror Story.

Jak podaje Entertainment Weekly, Ryan Murphy potwierdził obecność kilku osób, które oglądaliśmy w poprzednich sezonach. Twórca serii poinformował, że w 8. odsłonie pojawią się Evan Peters i Sarah Paulson. Ta dwójka to stali bywalcy American Horror Story, którzy jako jedyni pojawili się w każdej odsłonie produkcji.

American Horror Story 8 sezon class="wp-image-145443"

Murphy podał również do wiadomości, że w obsadzie ponownie znajdzie się Kathy Bates. Laureatka Oscara zadebiutowała w trzecim miniserialu, zatytułowanym Sabat. Wówczas rola sadystycznej rasistki Delphine LaLaurie przyniosła jej nagrodę Emmy. Aktorka wystąpiła jeszcze w trzech sezonach franczyzy. Zabrakło jej w zeszłorocznym Kulcie, gdzie nie pojawili się także Denis O’Hare i Lily Rabe, czyli inni weterani American Horror Story.

REKLAMA

Na razie nie wiadomo, w kogo wcielą się wymienieni aktorzy.

Zresztą sama fabuła 8. sezonu American Horror Story nie jest znana. Twórcy jak zwykle dbają o to, by utrzymać widzów w niepewności i nie zdradzić za wcześnie żadnych szczegółów. Według nieoficjalnych doniesień podtytuł najnowszej serii to Radioactive. Akcja produkcji ma być związana z nuklearnym kataklizmem. Miniserial najprawdopodobniej zadebiutuje jesienią tego roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA