REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Przerażający koniec świata. Nowy zwiastun American Horror Story: Apocalypse

Stacja FX opublikowała zwiastun serialu American Horror Story: Apocalypse. Materiał daje kilka odpowiedzi na temat fabuły produkcji, ale rodzi także następne pytania. Wygląda bowiem na to, że część obsady zagra jednocześnie kilka swoich wcześniejszych postaci.

06.09.2018
9:35
American Horror Story: Apocalypse trailer
REKLAMA
REKLAMA

Gościliśmy w nawiedzonych domach i makabrycznym hotelu. Oglądaliśmy rytuały czarownic i zbrodnie cyrkowej trupy. Poznaliśmy sekrety zakładu dla obłąkanych, w którym personel był bardziej szalony od pacjentów. Widzieliśmy także brudny świat polityki i działalność sekty. A to jeszcze nie koniec, bo przed nami przecież koniec świata.

W sieci pojawił się zwiastun American Horror Story: Apocalypse.

Fabularne szczegóły 8. odsłony cyklu grozy wciąż trzymane są w tajemnicy. Wiemy już, że akcja osadzona jest w przyszłości, w której dochodzi do jakiejś katastrofy. Grupa bohaterów stara się uciec z miejsca zdarzenia, ale ich pozbawiony pilota samolot spada. Postacie trafiają do Outpost 3, „bezpiecznego miejsca”, w którym nie są narażeni na skutki ogarniającej świat apokalipsy.

Faktycznie, całkiem elegancka posiadłość wydaje się lepszym rozwiązaniem, niż próba przeżycia pośród zombie. Jednak żaden z ocalałych bezwzględnie nie może opuścić Outpost 3. A nie wszyscy w budynku wydają się mieć dobre zamiary. Zwłaszcza zainteresowane okultyzmem postaci granej przez Kathy Bates i Cody’ego Ferna.

American Horror Story: Apocalypse trailer class="wp-image-198904"

Zwiastun rodzi także pytania odnośnie samych bohaterów.

REKLAMA

Ryan Murphy już wcześniej zapowiadał, że w tym sezonie dojdzie do crossoveru pomiędzy pierwszą a trzecią odsłoną cyklu. Z materiału wideo wynika, że w nowych odcinkach Taissa Farmiga i Sarah Paulson wcielą się w różne grane przez siebie wcześniej postacie. Dwie różne linie czasowe? Alternatywne wersje tej samej historii? A może zwykłe wymieszanie bohaterów? Odpowiedź na te pytania poznamy dopiero oglądając American Horror Story: Apocalypse.

Oprócz wspomnianych nazwisk na ekranie zobaczymy także innych weteranów AHS. W serialu powrócą Jessica Lange, Lily Rabe, Emma Roberts, Evan Peters, Dylan McDermott czy Frances Conroy. Amerykańska premiera American Horror Story: Apocalypse odbędzie się 12 września. Na razie nie wiadomo, kiedy i gdzie serię będzie można obejrzeć w Polsce.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA