REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Zbiorowa biegunka w szkole. To nie horror, to serial komediowy Netfliksa

American Vandal to jeden z najbardziej pokręconych seriali Netfliksa. Seria, która jest udanym mockumentem, parodiującym dokumenty kryminalne, wróci jesienią z 2. sezonem. Nowe odcinki będą jeszcze bardziej szalone niż te dotychczasowe, jeśli mogę to tak ująć.

21.08.2018
16:56
american vandal 2 sezon
REKLAMA
REKLAMA

Pamiętacie 1. sezon produkcji? Dwójka głównych bohaterów, uczniów liceum, próbuje odnaleźć sprawcę szkolnego wybryku. Ktoś namalował na ponad dwudziestu samochodach pracowników szkoły penisy sprejem. Samozwańczy detektywi i fani kina postanawiają nakręcić film dokumentalny o tym wydarzeniu, jednocześnie próbując - jak sądzą - przed niesprawiedliwymi oskarżeniami uchronić licealnego mało inteligentnego zgrywusa. Ten bowiem od początku wydaje się wszystkim jedynym słusznym podejrzanym - regularnie rysował penisy np. na tablicy, a także jest niezbyt rozgarnięty i lubi robić wredne kawały.

American Vandal to mockument, który jest doskonałą satyrą na dokumenty kryminalne. Patos miesza się tutaj z absurdem i całość jest naprawdę zabawna.

Od początku było wiadome, że serial ma być antologią - każdy sezon opowie o innej sprawie w równie dowcipnym stylu. Tym razem twórcy American Vandal idą o krok dalej i... zajmą się zbiorową biegunką uczniów liceum. Tak, powtórzę:

zbiorową biegunką uczniów liceum.

Ponownie Sam i Peter będą próbowali dowiedzieć się, kto odpowiada za tę masakrę. Jaki motyw mógł mieć ktoś, kto zatruł szkolne jedzenie, które wywołało biegunkę wśród uczniów? Kto odpowiada za to, że wielu z nich nie dobiegło do łazienki i musiało załatwić się na szkolnym korytarzu? A co jeśli - jak pytają główni bohaterowie - motywacją jest fakt, że kupa jest po prostu śmieszna? Na odpowiedzi na te pytania będziemy musieli poczekać.

American Vandal 2 sezon - kiedy premiera?

REKLAMA

2. sezon American Vandal pojawi się w serwisie jesienią tego roku, 14 września.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA