REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Myśleliście, że Chajzerowie z Karolakiem w Ameryka Express to prawdziwy nokaut? Jest ktoś jeszcze

Ruszyli. Pościg trwa. 8 par - gwiazdy i ich kompani - walczą o pierwsze miejsce w programie Ameryka Express, przemierzając Ekwador i Peru. Ale dobrze wiemy, że przecież nie chodzi o to, kto pierwszy dotrze do mety. Chodzi o to, ile z tej trwającej kilka tygodni przygody pod flagą TVN-u wyciśniemy memów i kto się najbardziej wygłupi. W końcu dlatego wszystkim kibicujemy.

06.09.2018
22:10
ameryka express uczestnicy
REKLAMA
REKLAMA

Zdaję sobie sprawę, że robię to na własne życzenie. Włączam telewizor, czekam chwilę aż wybije 21:30, a potem przez godzinę oglądam kolejny program TVN-u. Tak mi mija ten tydzień, bo właśnie ruszyła nowa ramówka stacji. Zanim odpalę odbiornik, mam już świadomość, co mnie czeka, ale jakoś nie potrafię sobie odmówić tej przyjemności. Ja też - jak kiedyś uczestnicy programu TVN-u (rany, ta stacja jest wszędzie!) - znalazłam swój X Factor. To pierwiastek małego hejtera. Oglądam reality-show i talent-show dla beki. Ale wiem, że wy też tak robicie. Albo nie, ale tylko po to, żeby pochwalić się tym, że tego nie robicie. Na jedno więc ostatecznie wychodzi.

Do programu Ameryka Express podchodziłam nadzwyczaj entuzjastycznie.

W jednym show obaj Chajzerowie i Karolak? Prawdziwy nokaut dla spragnionego rewelacji hejtera. Brakuje jeszcze Małgorzaty Rozenek-Majdan i Renaty Kaczoruk do pełni szczęścia. Oni - jak myślałam - rzeczywiście mają szansę na to, by zastąpić te bohaterki Azji Express. Niekoniecznie wchodząc oczywiście w konflikt, ale jest szansa, że „zaiskrzy”. Z pewną przykrością muszę stwierdzić, że tym razem może być inaczej.

Tomasz Karolak, który - jak powszechnie wiadomo - rozsierdził już pół albo i trzy czwarte polskiego internetu, okazuje się równym gościem. Ma whisky na potem, jest „śmieszkiem”. Klamka jeszcze co prawda nie zapadła, bo w każdej chwili może jednak przywołać w naszej pamięci Kac Wawę, ale na razie zrobił na mnie niezłe wrażenie. A przyznam, że po Testosteronie i mnie zaczął trochę działać na nerwy. Pewnie przez to, że wyskakiwał nawet z mojej lodówki. I z lodówki sąsiada.

ameryka express tvn class="wp-image-198457"

Chajzerowie mają o wiele większe szanse, by zwyciężyć w konkursie na dawców największej liczby memów.

Chcą być wyluzowani, a ma się wrażenie, że miesiąc przed wyruszeniem do Ameryki Południowej przećwiczyli większość gagów. Jak widać z marnym skutkiem. No i te ckliwe historie z przeszłości. Nie bardzo rozumiem budowania tej całej dramaturgii podczas opowiadania, że Zygmunt Chajzer zamiast jeździć z synem od czasu do czasu na wakacje, był zajęty otwieraniem bramek w Idź na całość. Drodzy panowie, trochę ZONK. To zwyczajnie przykre, że TVN musiał przyłożyć rękę do waszego pierwszego wspólnego urlopu, który jest dłuższy niż tydzień. Reżyserowie Ameryka Express mogą jednak w kajeciku pod hasłem "wzruszający i dramatyczny moment z życia uczestników" zaznaczyć: odhaczone.

Ale Chajzerowie to i tak małe płotki przy czarnym koniu Ameryka Express.

Kim jest ten czarny koń? - zapytacie. To Aleksandra Domańska, młoda aktorka znana m.in. z filmu Podatek od miłości, gdzie zagrała z Grzegorzem Damięckim. Domańska do programu przyszła ze swoim bratem. I już wiem, że ta dziewczyna sporo namiesza. Spodziewajcie się paru awantur, niezliczonej liczby dissów (pewnie nie tylko w kierunku brata) i parcia na metę. Czy wygra? Niekoniecznie, ale najpewniej będzie się działo.

ameryka express premiera class="wp-image-198466"

A jak wypada reszta?

W sumie to trudno stwierdzić, bo nikt specjalnie się nie wybija. Zresztą umówmy się, części osób pewnie wielu widzów nawet nie kojarzy (siostra Marcina Mellera, siostra Justyny Steczkowskiej?). Te gwiazdy, które zabierają w podróż swoje pary wypadają podobnie jak gwiazdy w ostatniej części Agenta. Człowiek, oglądając program, nie był właściwie pewny, czy daną twarz kojarzy z telewizji z jakiejś reklamy, z osiedla czy ze sklepowej kasy.

No, ale nie narzekajmy. I trzymajmy kciuki, żeby się rozhulało.

REKLAMA

W końcu dostawcy memów muszą mieć co robić.

Nowe odcinki Ameryka Express w każdą środę na antenie stacji TVN o 21:30. Program obejrzycie też w Playerze.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA