REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Amerykanie zrobią kolejny remake szwedzkiego serialu

To już stało się chyba tradycją, że Amerykanie biorą na warsztat skandynawskie produkcje i tworzą ich własne wersje. "The Killing", "The Bridge" czy "Those Who Kill" to wszystko seriale, których pierwowzory mają europejskie korzenie. Ostatnio producentka Gale Anne Hurd zapowiedziała, że przeniesie na amerykański grunt szwedzki kryminał "Tusenbröder", którego reżyserem jest Lars Lundström, odpowiedzialny także za serial "Wallander".

10.02.2015
12:10
Amerykanie robią kolejny remake. Zapowiedziano nowy serial - Brothers in Crime
REKLAMA
REKLAMA
Nick Cassavetes

Amerykański remake nazywać się będzie "Brothers in Crime". Reżyserem serialu będzie Nick Cassavetes, który odpowiada za adaptację głośnej powieści Nicholasa Sparksa, "Pamiętnik". "Brothers in Crime" opowiadać będą o historii trzech starych kumplach, prowadzących wspólny biznes. Mężczyźni, aby ratować upadającą działalność, postanawiają wejść na przestępczą ścieżkę.

REKLAMA

Szykuje się więc całkiem ciekawa produkcja, trzymająca w napięciu. Miejmy nadzieję, że "Brothers in Crime" powtórzą sukces amerykańskiego "The Killing", który Duńczycy znają pod tytułem "Forbrydelsen".

Szwedzka wersja serialu o tytule "Tusenbröder" doczekała się trzech sezonów, które powstawały w latach 2002 - 2003. W 2006 roku Lundström nakręcił też pełnometrażowy film, "Tusenbröder - Återkomsten", który zamknął cykl o trójce przyjaciół.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA