REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Wokalistka Evanescence nagrała płytę dla dzieci

Amy Lee zaprezentowała uroczy i świetnie brzmiący kawałek Dream Too Much, który zapowiada album pod tym samym tytułem.

18.08.2016
12:38
Wokalistka Evanescence nagrała plytę dla dzieci
REKLAMA
REKLAMA

Wokalistka grupy Evanescence po dłuższej nieobecności powróciła do muzyki. W lutym tego roku wydała EP-kę z coverami m.in. U2 czy Led Zeppelin, a obecnie nadchodzi premiera jej płyty tworzonej z myślą o najmłodszym odbiorcy. Pomysł na album dla dzieci zrodził się na przestrzeni lat, a w jego powstawaniu brała udział rodzina Lee, w tym ojciec, młodsze siostry, brat, jak i sam synek, Jack.

Centrum inspiracji dla tego albumu było nasze pierwsze dziecko, które przyszło na świat w 2014 roku. Każdy utwór na płycie ma swoją historię: jeden to autorska kompozycja napisana specjalnie dla naszego syna na podstawie którejś z jego ulubionych melodii, innym razem to coś, co tata mi nucił, gdy byłam małą dziewczynką. Nie potrafię wyrazić jaką satysfakcję dał mi ten projekt. To było bardzo dobre dla mojego serca i rodziny - mówi o płycie Amy Lee.

REKLAMA

Płyta "Dream Too Much" ukaże się 30 września 2016 roku.

Fani Evanescence tym czasem ciągle (chyba) czekają na nowy krążek grupy. Póki co, ich ostatnia płyta, zatytułowana po prostu "Evanescence" miała swoją premierę w 2011 roku, a o jej następcy ciągle nic nie wiadomo.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA