REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Andziaks i Luka w nowym sezonie "Azja Express". YouTuberzy okazali się największymi gwiazdami programu

Wczoraj na stronie stacji TVN została ogłoszona lista uczestników nowej edycji Azja Express. Wśród nich znalazła się para YouTuberów, która jak na razie wśród innych gwiazd robi największą furorę.

17.01.2023
12:06
andziaks i luka azja express
REKLAMA

Wiosną w telewizji TVN i Playerze zadebiutuje nowy sezon podróżniczego programu "Azja Express". Tym razem uczestnicy zawalczą o zwycięstwo w wyścigu przez Turcję, Gruzję i Uzbekistan, a zadania będą wykonywać pod czujnym okiem prowadzącej Darii Ładochy. Jak na razie na liście gwiazd najjaśniej błyszczą Andziaks i Luka.

REKLAMA

Andziaks i Luka w "Azja Express"

Angelika i Łukasz Trochonowicz to para, która prężnie działa w lifestylowej YouTuberskiej przestrzeni. O ich sukcesie świadczą liczby – najpopularniejszy film Andziaks to relacja z porodu, która na ten moment dobiła do ponad czterech milionów wyświetleń, a film ślubny przekroczył milion odtworzeń. W internecie da się ich poznać jako bardzo rodzinnych, spontanicznych i zabawnych twórców.

YouTube - film Andziaks

Para YouTuberów wkracza do świata telewizji

Na swoim profilu na Instagramie Andziaks najpierw opublikowała zdjęcie promocyjne programu, a następnie oficjalną informację odnośnie uczestnictwa w programie:

REKLAMA

W końcu możemy się tym z Wami podzielić! Bierzemy udział w nowym sezonie programu Azja Express! Osoby, które oglądają mnie od dawna wiedzą, że udział w tym programie to było moje marzenie! Spełniliśmy je!

- pisze Andziaks.

Na liście uczestników i uczestniczek programu znaleźli się między innymi Czesław Mozil z żoną Dorotą, Adam Zdrójkowski z tatą Dariuszem czy Reni Jusis i Remigiusz Dorawa. Pełna lista dostępna jest na stronie TVN.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA