REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. Dzieje się

Angus Cloud, gwiazdor "Euforii" ma kłopoty? Miał uciec z miejsca wypadku

Angus Cloud znany z hitowego serialu HBO Max "Euforia" może mieć kłopoty. Według zagranicznych mediów 24-latek ma zostać przesłuchany w związku z wypadkiem samochodowym, w który rzekomo jest zamieszany. Jak donosi TMZ, aktor miał uciec z miejsca zdarzenia.

23.02.2023
14:44
Angus Cloud
REKLAMA

Angus Cloud raczej stroni od skandali i chroni życie prywatne, dlatego najnowsze doniesienia mogą budzić niepokój. Jak donosi serwis TMZ, policja chce przesłuchać aktora "Euforii" w związku z wypadkiem samochodowym, w który podobno był zamieszany. W zdarzeniu ranna została jedna osoba. Według TMZ aktor miał uciec z miejsca wypadku.

REKLAMA

Angus Cloud w tarapatach? Aktor "Euforii" miał uciec z miejsca wypadku.

Całe zdarzenie miało miejsce we wtorek w Marina del Rey w Los Angeles. Cytowane przez serwis TMZ źródło donosi, że mężczyzna wyglądający jak gwiazdor Euforii oraz jego przyjaciel jechali SUV-em, który uderzył w tył auta Toyota. Świadek wypadku próbował co prawda podążać za sprawcami stłuczki, jednak ci mieli uciec z miejsca. Co najmniej jedna osoba w toyocie została ranna, doznając niegroźnych obrażeń rąk oraz nóg.

REKLAMA

Fani nie wierzą, że Angus Cloud jest zamieszany w wypadek

Jak się okazuje, 24-letni Angus Cloud nie jest oficjalnie podejrzanym, jednak śledczy chcą go przesłuchać, aby ustalić, czy rzeczywiście może być zamieszany w wypadek. Warto dodać, że wielu fanów aktora nie wierzy w to zdarzenie i na Instagramie prześmiewczo komentują wypadek określany "hit and run".

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA