REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Ania, nie Anna z 2. sezonem w Netfliksie. Już dzisiaj wracamy na Zielone Wzgórze

Ruda na horyzoncie! Niepozorna, ale zadziorna Ania z Zielonego Wzgórza wraca, by oczarować nas ponownie swoją historią. 2. sezon serialu Ania, nie Anna właśnie pojawił się na Netfliksie.

06.07.2018
10:59
Ania, nie Anna 2 sezon
REKLAMA
REKLAMA

To urzekające, że ta pozornie dziewczyńska opowieść została dostrzeżona także przez panów, którzy zachwyceni są historią drobniutkiej sieroty. Ta w wyniku nieporozumienia zjawiła się u progu gospodarstwa Cuthbertów. Rodzeństwo, Matthew i Marilla, którzy chcieli, aby przysłano im do pomocy chłopca na wychowanie, nie są z tego faktu zadowoleni. Ale Matthew, mężczyzna o miękkim sercu, szybko zapała do samotnej dziewczynki sympatią i przekona siostrę, że warto ją zatrzymać i dać jej to, czego nigdy nie zaznała - miłości, opieki.

Choć historia bohaterki powieści Lucy Maud Montgomery jest szeroko znana wszystkim na świecie, to twórcy produkcji w odcinkach potrafili nadać tej opowieści nowe oblicze. Serial jest mroczniejszy niż literacki pierwowzór czy choćby filmowe adaptacje z lat 80., które uwielbiam. W główną rolę, Ani Shirley, wcieliła się Amybeth McNulty, która zachwyciła widzów swoim aktorskim występem.

2. sezon serialu Ania, nie Anna od dzisiaj można obejrzeć w serwisie Netflix.

REKLAMA

Na ekranie ponownie zobaczymy wspomnianą już Amybeth McNulty, a także Geraldine James, R.H. Thomsona, Dalilę Belę czy Lucasa Jade'a Zumanna. Nowy sezon produkcji liczy dziesięć odcinków. Wszystkie zostały dzisiaj udostępnione w Netfliksie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA