REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Annabelle szaleje w domu Warrenów w nowym zwiastunie „Annabelle wraca do domu”

Seria „Obecność” od lat cieszy się olbrzymim zainteresowaniem fanów horroru. Projekt pod dowództwem Jamesa Wana ma na swoim koncie już sześć filmów, a kolejna część jest już na horyzoncie. Film „Annabelle wraca do domu” właśnie doczekał się nowego zwiastuna.

29.05.2019
12:47
annabelle wraca do domu zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Horrory w ostatnich latach cieszą się popularnością porównywalną chyba tylko do szczytowego momentu lat 80. Filmy grozy nie są wolne od różnych problemów (zwłaszcza, że przynależność do głównego hollywoodzkiego nurtu przeszkadza im straszyć), ale pod względem finansowym nigdy nie zarabiały tak dobrze. A spośród wszystkich współczesnych horrorów najwięcej widzów przyciągają produkcje Jordana Peele'a, adaptacje prozy Stephena Kinga oraz kolejne kolejne części serii „Obecność”.

W okresie wakacyjnym do kin na całym świecie trafi 7. część zatytułowana „Annabelle wraca do domu”. Będzie to sequel dwóch poprzednich filmów o opętanej lalce i swoisty spin-off pierwszej „Obecności”. W obsadzie dzieła znaleźli się dobrze znani fanom serii Vera Farmiga i Patrick Wilson, a także Mckenna Grace, Madison Iseman, Katie Sarife i Steve Coulter. Za reżyserię filmów odpowiada debiutant Gary Dauberman, którego wspiera jednak pomysłodawca całego uniwersum, James Wan.

„Annabelle wraca do domu” opowie historię o wydostaniu się demonicznej lalki z ochronnej gablotki w domu Warrenów.

Annabelle na swój kolejny cel wybierze córkę małżeństwa demonologów, Judy, oraz dwie pilnujące ją opiekunki. Jak zwykle w klasycznych horrorach wszystko zacznie się od nadmiernej ciekawości pewnej nastolatki, która wbrew ostrzeżeniom otworzy tajny składzik Warrenów. Tam znajdzie słynną lalkę i przypadkiem doprowadzi do jej (przynajmniej częściowego) wypuszczenia z uwięzienia.

REKLAMA

Cały dom przejdzie w posiadanie Annabelle, która obudzi panujące w całym pokoju złe duchy. Wszystko wskazuje na to, że złowieszcze moce użyją całej gamy środków typowych dla kina grozy, by skutecznie wystraszyć zarówno bohaterów, jak i widzów. Czy małżeństwo zdoła powrócić na czas, by ocalić zamknięte w domu dziewczyny? I czy opętaną laką kieruję tylko pragnienie zemsty, a może coś więcej?

Odpowiedź na te pytania poznamy 12 lipca, gdy „Annabelle wraca do domu” zadebiutuje w polskich kinach.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA