REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Duży nie zawsze może więcej. Do sieci trafił właśnie pierwszy trailer Ant-Man and the Wasp

Do sieci trafił dzisiaj pierwszy trailer Ant-Man i Osa. Najnowszy film ze stajni Marvela pokazuje po raz pierwszy Scotta Langa i jego nową partnerkę w akcji. Zapowiada się na niesamowite widowisko i aż szkoda, że na premierę Ant-Man and the Wasp w Polsce będziemy czekać tak długo.

30.01.2018
15:54
ant-man i osa trailer ant-man and the wasp marvel 1
REKLAMA
REKLAMA

Dostaliśmy wreszcie pierwszy oficjalny zwiastun trzeciej produkcji Marvel Studios zaplanowanej na ten rok. Zapowiada się na to, że Disney po raz kolejny zdecyduje się na eksperymentowanie z gatunkami filmowymi w swoim cyklu o superbohaterach.

Ant-Man and the Wasp, czyli miks blockbustera z komedią romantyczną.

Pierwszy film o Ant-Manie można zakwalifikować do kina z gatunku heist. Główny bohater - po zdobyciu kostiumu pozwalającego mu na zmianę swojego rozmiaru - musiał włamać się do siedziby korporacji, której przywódca miał złowrogie zamiary. Ta historia miała swoje definitywne zakończenie.

ant-man i osa trailer ant-man and the wasp marvel 1 class="wp-image-129778"

Pierwszy film pokazał nam genezę nowego niezdarnego herosa. Scott Lang, nieporadny ojciec będący często na bakier z prawem, przejął od Hanka Pyma pancerz pozwalający mu na zmianę rozmiaru. W obrazie pojawiła się Hope van Dyne, córka poprzedniego właściciela pancerza, która przejmie miano Osy… po swojej matce.

Ant-Man i Osa skupi się na relacji dwójki młodych ludzi, na których ciąży teraz ogromna odpowiedzialność.

Tytułowi bohaterowie przejęli nowe tożsamości od przedstawicieli starszego pokolenia superbohaterów. Stawiają dopiero pierwsze kroki na drodze walki ze złem. Niezbyt dobrze się znają i z pewnością będą się spierać i przekomarzać ku uciesze widzów.

ant-man i osa trailer ant-man and the wasp marvel 1 class="wp-image-129775"

Jeśli chodzi o fabułę nowego filmu, to jak na razie Marvel nie zdradza zbyt wiele. Wiemy tyle, że Ant-Man i Osa po wydarzeniach z filmu Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów powędrują do nieodwiedzanego jeszcze na kinowym ekranie Quantum Realm, czyli alternatywnego wymiaru.

Mamy też niestety kiepską informację związaną z premierą filmu Ant-Man i Osa.

REKLAMA

Zwykle w przypadku filmów Marvela mogliśmy liczyć na szybkie premiery. Czasem filmy pokazywane były u nas, zanim trafiły do Stanów Zjednoczonych. Niestety tym razem to my musimy uzbroić się w cierpliwość. Ant-Man and the Wasp debiutuje na świecie już na początku lipca, a w Polsce dopiero 3 sierpnia 2018 roku. To blisko miesiąc obsuwy.

Fani cyklu o superbohaterach Marvela z pewnością będą przebierać nogami przed tym filmem i to nie tylko dlatego, że pierwszy Ant-Man okazał się niespodziewanym hitem, a Scott Lang zaskarbił sobie sympatię widzów. Ant-Man i Osa jest pierwszym filmem, który zadebiutuje już po rzekomo zmieniającym status-quo całe Marvel Cinematic Universe filmie Avengers: Infinity War.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA