REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Janet van Dyne odnaleziona. Michelle Pfeiffer na nowym plakacie filmu Ant-Man i Osa

Ant-Man i Osa już za kilka tygodni trafi do kin. Z tej okazji Marvel pochwalił się nowymi plakatami promującymi film. Na jednym wreszcie w pełni widać graną przez Michelle Pfeiffer Janet van Dyne.

06.06.2018
20:31
Ant-Man i Osa
REKLAMA
REKLAMA

W tym roku czeka nas jeszcze jedna produkcja z serii MCU. Marketingowa machina Disneya wystartowała już dawno, ale wytwórnia nie zamierza zwalniać tempa z promowaniem następnego filmu. Tym bardziej, że do amerykańskiej premiery został zaledwie miesiąc.

Ant-Man i Osa doczekał się nowych plakatów.

W sieci pojawiło się sześć posterów reklamujących nową odsłonę przygód Scotta Langa. Na każdym widoczny jest jeden z bohaterów filmu. Obok tytułowych postaci (Paul Rudd i Evangeline Lilly) i Hanka Pyma (Michael Douglas) pojawią się także nowe twarze w uniwersum.

Ant-Man i Osa class="wp-image-170656"

Na jednym z plakatów, wreszcie w całej okazałości, znajduje się Janet van Dyne, matka Hope i oryginalna Osa. Z poprzedniej części wiemy, że zaginęła ona wiele lat temu podczas nieudanego eksperymentu z kostiumem. Janet przepadła wówczas w Quantum Realm, wymiarze osiągalnym dzięki niebezpiecznemu zmniejszeniu rozmiaru.

Nie wiadomo, czy tę postać zobaczymy we wspomnieniach Hanka i Hope, czy też czeka nas jej powrót z tajemniczego miejsca. Skłaniałbym się bardziej ku temu drugiemu, jako że w poprzedniej części Scott zdołał wrócić z Quantum Realm. Zresztą wskazuje na to sam wygląd bohaterki. Poza tym jednym z zadań Ant-Mana, który po wydarzeniach z Kapitana Ameryki: Wojna bohaterów odbywa karę aresztu domowego, będzie odkrycie sekretów z przeszłości. Niewykluczone, że jeden z nich dotyczy zniknięcia oryginalnej Osy.

 class="wp-image-170662"

Własny materiał dostała także grana przez Hannah John-Kamen Duch.

Jest to główna antagonistka filmu, która dzięki zdolnościom przenikania przez stałą materię staje się doskonałym złodziejem. Na ostatnim z premierowych posterów znalazł się Lawrence Fishburne, który wcieli się w Billa „Goliatha” Fostera.

REKLAMA

Ponadto film Ant-Man i Osa zawierać będzie występy Waltona Gogginsa, Michaela Peñi czy Bobby’ego Cannavale. Za kamerą tej części ponownie stanął Peyton Reed.

Polską premierę filmu zaplanowano na 3 sierpnia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA