REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Michael Douglas już szykuje kozią bródkę. Aktor zdradził, kiedy możemy spodziewać się premiery „Ant-Mana i Osy: Quantumanii”

Na razie musimy jeszcze poczekać, aż 4. faza MCU rozkręci się na dobre. Ale już możemy się szykować na potężną dawkę przygód superbohaterów znanych z kart komiksów Marvela. Do wielu zapowiedzianych na przyszły rok kinowych premier właśnie dołączyła kolejna. Michael Douglas zdradził bowiem, że wśród nich znajdzie się miejsce na trzecią część perypetii Ant-Mana.

21.01.2021
19:46
ant man 3 michael douglas premiera
REKLAMA
REKLAMA

Po ponad 10 latach, musieliśmy na przeszło rok i kilka miesięcy musieliśmy się pożegnać z MCU. Ze względu na pandemię Kinowe Uniwersum Marvela zrobiło sobie przerwę. Wystartowało w zeszłym tygodniu wraz z dwuodcinkową premierą „WandaVision” na Disney+. I chociaż wiadomo było, że wydarzenia przedstawiane w serialach będą miały wpływ na to co się dzieje w filmach pełnometrażowych, nie tak to miało wyglądać. Według pierwotnych planów 4. faza miała rozpocząć się wraz z „Czarną Wdową”. Disney postanowił jednak przesunąć planowany na maj 2020 rok debiut produkcji na późniejszy termin. A potem jeszcze późniejszy... i znowu jeszcze późniejszy.

Według aktualnych informacji „Czarna Wdowa” zadebiutuje na wielkich ekranach pod koniec kwietnia 2021 roku. Jednakże w internecie już pojawiają się wątpliwości czy tak się stanie i czy film o solowych przygodach Natashy Romanoff w ogóle pojawi się w kinach, czy jednak trafi na platformę Disney+. O tym przekonamy się w najbliższym czasie. A tymczasem powinniśmy obgryzać paznokcie z niecierpliwości, aż 4. faza MCU rozpocznie się na dobre.

Jednym z filmów, który zobaczymy w ramach nadchodzącego etapu Kinowego Uniwersum Marvela jest trzecia część przygód Ant-Mana.

Michael Douglas właśnie ujawnił, kiedy należy spodziewać się produkcji „Ant-Man i Osa: Quantumania”. Grany przez niego dr Hank Pym i jego kozia bródka powrócą na wielki ekran w przyszłym roku. W poście na Facebooku aktora czytamy:

Czas zapuścić kozią bródkę... Hank Pym powraca! „Ant-Man i Osa: Quantumania” nadejdzie w 2022!

REKLAMA

Jeśli aktualne informacje okażą się prawdą, 2022 rok będzie należał do superbohaterów Marvela. Prócz „Ant-Man i Osa: Quantumania” na ekranach kin mają wtedy zadebiutować również „Doctor Strange in the Multiverse of Madness”, „Thor: Love and Thunder”, „Czarna Pantera 2”, „Strażnicy Galaktyki 3” i „Kapitan Marvel 2”. O ile oczywiście do tego czasu uporamy się z pandemią i po drodze nie będzie żadnych niespodzianek.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA