REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Romans TVN-u z Marvelem trwa. Już dziś wieczorem obejrzymy Ant-Mana

Nie macie jeszcze planów na to, co obejrzeć w piątkowy wieczór? Ta propozycja powinna przekonać niezdecydowanych. Na antenie TVN można dziś zobaczyć film Ant-Man.

06.04.2018
19:28
Ant-Man TVN
REKLAMA
REKLAMA

Za trzy tygodnie w kinach obejrzymy film Avengers: Wojna bez granic, dlatego warto przypomnieć sobie kilka poprzednich filmów MCU. Zwłaszcza części serii sprzed paru lat, których wątki nie były tak rozwijane w kolejnych odsłonach. Dziś wieczorem mamy szansę wrócić do przygód najmniejszego marvelowskiego superbohatera.

Ant-Man będzie emitowany o 20:00 na TVN.

12 z kolei film osadzony w Marvel Cinematic Universe swoją premierę miał w lipcu 2015 r. Wtedy to po raz pierwszy zobaczyliśmy Paula Rudda wcielającego się w Scotta Langa, złodzieja pragnącego utrzymania kontaktów z córką. Po wyjściu z więzienia bohater chce skończyć z kryminalną przeszłością, jednak nie jest w stanie zdobyć odpowiednich funduszy na alimenty. Zdesperowany Scott daje się namówić kolegom na wspólne włamanie do niestrzeżonego domu bogacza, w którym znajduje się tajemniczy sejf.

Napad idzie zgodnie z planem aż do czasu otworzenia skrytki. Lang nie znajduje tam bowiem pieniędzy ani żadnych kosztowności; zamiast tego natrafia na dziwaczny kombinezon. Jak się okazuje, skafander wyposażony jest w zdolność kurczenia się do rozmiarów mrówki oraz zmniejszania noszącej go osoby. Jego właścicielem i twórcą jest Hank Pym, założyciel Pym Technologies i były współpracownik T.A.R.C.Z.Y.

Warto więc przypomnieć sobie ten film, zwłaszcza, że Ant-Man niedługo wróci na ekrany.

REKLAMA

Pojawiły się spekulacje na temat tego, że superbohater nie znajdzie się w Avengers: Wojna bez granic. Głównym powodem była nieobecność postaci na jakichkolwiek materiałach reklamowych. Jednak w najnowszym plakacie udostępnionym przez sieć IMAX Ant-Man widoczny jest na rękawicy Thanosa.

Ponadto w tym roku do kin trafi także sequel filmu - Ant-Man i Osa. Premierę obrazu Peytona Reeda zaplanowano na 3 sierpnia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA