REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Michał Koterski porównał Antka Królikowskiego do siebie: "Tak samo zrujnowałem swoje życie"

Michał Koterski wydał niedawno książkę "To już moje ostatnie życie", w której opisuje ciężkie doświadczenia związane ze swoją przeszłością, gdy pił alkohol i zażywał narkotyki. Aktor aktualnie promuje książkę i udziela licznych wywiadów. Ostatnio gościł w podcaście Wojewódzkiego i Kędzierskiego, gdzie nawiązał do m.in. ostatnich wybryków Antka Królikowskiego. Aktor przyznał, że historia Królikowskiego jest podobna do jego, sprzed lat. Nie zabrakło mocnych słów.

18.04.2023
10:15
Michał Koterski
REKLAMA

Michał Koterski już nie raz opowiadał w wywiadach o czasach, gdzie dotknął dna. Aktor i syn reżysera Marka Koterskiego przez długi czas walczył ze swoimi demonami, uzależnieniem od alkoholu i narkotyków. O mrocznych czasach i tym, co pomogło mu je przejść, opisał w swojej książce "To już moje ostatnie życie".

REKLAMA

Michał Koterski o Królikowskim. Mocne i szczere słowa.

Aktor promuje obecnie publikację, udzielając licznych wywiadów. Niedawno gościł w programie Kuby Wojewódzkiego, a teraz pojawił się też w podcaście Onetu Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego. Aktor zdradził, że bardzo by chciał, aby na podstawie publikacji powstał kiedyś film. Kterski nie chciałby w nim zagrać samego siebie. Zdaniem Wojewódzkiego ta rola mogłaby być dobra dla Antka Królikowskiego.

Koterski przyznał, że choć Antek jest zdolnym aktorem, to ich historie z życia prywatnego są do siebie bardzo podobne. Podkreślił, że jak dziś widzi Antka, to jest on odbiciem jego samego z dawnych lat.

Antek jest naprawdę zdolnym aktorem. Dzisiaj, jak na niego patrzę, to niestety widzę siebie z tamtych lat, bo tak samo zrujnowałem swoje życie. Chodzi mi o to, w czym on teraz tkwi, nie chcę się rozwijać na ten temat, bo to jest jego życie - powiedział. W dalszej części rozwinął, dlaczego to Królikowski miały zagrać właśnie jego. Po prostu ta historia jest bardzo podobna do mojej, jeśli chodzi o substancje, jakie przyjmuje. Myślę, że jeśli on by się z tego wydostał, jeśli by wykonał ogromną pracę i dokonał przemiany, to myślę, że za parę lat, w trzeźwym życiu mógł to rewelacyjnie zagrać - podkreślił.

Michał Koterski chce zrobić film razem ze swoim ojcem, Markiem Koterskim

Michał Koterski nie ukrywa, że marzy mu się praca nad filmem razem ze swoim ojcem, reżyserem, Markiem Koterskim.

REKLAMA

Moim marzeniem jest to, żeby napisać scenariusz na podstawie książki i żebyśmy ten ostatni film zrobili razem. Chciałbym z moim ojcem wyreżyserować ten film. Żebyśmy zrobili coś razem, żeby coś po nas zostało - podsumował.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA