REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Jeszcze więcej dobra! "Archer" przedłużony o trzy kolejne sezony

"Archer", jeden z najlepszych - a już na pewno: najzabawniejszych - seriali animowanych został przedłużony o trzy kolejne sezony. Jeszcze do niedawna przyszłość produkcji była niepewna.

22.06.2016
10:53
Jeszcze więcej dobra! Archer przedłużony o trzy kolejne sezony
REKLAMA
REKLAMA

"Archer" to amerykański serial animowany, opowiadający o losach pracowników Tajnej Agencji Wywiadowczej (ISIS). To wyśmienita parodia produkcji szpiegowskich, sensacyjnych i nie tylko, bezlitośnie wykpiwająca klisze i archetypy, jakimi obrosły. Choć wiele elementów scenografii przywodzi na myśl stylistykę lat sześćdziesiątych, bohaterowie serialu używają nowoczesnych technologii, a wiele z problemów bezpośrednio odnosi się do współczesności.

archer_top class="wp-image-9504"
REKLAMA

"Archer" dotychczas doczekał się 6 sezonów, w ramach których wyemitowanych zostało 75 odcinków - ostatni jak dotąd w kwietniu 2015 roku. Aż do teraz nie było pewności, czy animacja doczeka się kontynuacji - plany odpowiedzialne za jej produkcję stacji FX pozostawały niejasne, fabuła także mogła wskazywać na to, że serial zostanie zakończony. Dziś jednak wiemy już, że powstaną jeszcze przynajmniej trzy serie. Pierwsza z nich ujrzy światło dzienne na początku 2017 roku. W Polsce "Archera" można było oglądać na kanale FOX Polska, obecnie wszystkie odcinki z polskimi napisami dostępne są w platformie Netflix. 

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA