REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Zaręczyny Millie Bobby Brown podzieliły internet. Fani przypomnieli komentarz Ariany Grande

Wczoraj świat obiegła informacja o zaręczynach Millie Bobby Brown i Jake’a Bongioviego. O wyjątkowej informacji, którą aktorka serialu "Stranger Things" obwieściła na swoim Instagramie, rozpisywały się nie tylko media, ale również fani i fanki na Twitterze. Wielu z nich pod wątpliwość brało młody wiek gwiazd, a przy tej okazji został odkopany także komentarz Ariany Grande pod zdjęciem Millie z 2018 roku.

12.04.2023
13:14
Zaręczyny Millie Bobby Brown podzieliły internet. Fani przypomnieli komentarz Ariany Grande
REKLAMA

Millie Bobby Brown i Jake Bongiovi pozują roześmiani do obiektywu, a na palcu serdecznym aktorki, ubranej w białą, koronkową sukienkę, widnieje pierścionek zaręczynowy. Tym zdjęciem, opatrzonym fragmentem z piosenki Taylor Swift "Lover", Millie Bobby Brown poinformowała wczoraj cały świat o swoich zaręczynach.

REKLAMA

Wśród lawiny gratulacji na Instagramie znalazły się również komentarze pełne zaskoczenia, że gwiazdy w tak młodym wieku postanowiły się zaręczyć. Millie Bobby Brown ma bowiem 19 lat, a jej narzeczony Jake Bongiovi jest zaledwie rok od niej starszy. Komentując radosną nowinę, odkopany został komentarz Ariany Grande pod zdjęciem aktorki z 2018 roku.

Komentarz Ariany Grande stał się viralem

Zaręczyny Millie Bobby Brown podzieliły internet. Internauci i internautki rozpisywali się na temat wieku Jedenastki ze "Stranger Things". Wielu z nich twierdziło, że aktorka jest za młoda, by zaręczyć się w wieku 19 lat, a jeszcze inni zauważyli, że Millie już od najmłodszych lat musiała podejmować ważne, biznesowe decyzje, co sprawiło, że dojrzała szybciej.

Ludzie zachowują się, jakby była dzieckiem. Dajcie jej żyć. Jest dorosła i może podejmować swoje własne decyzje.

- skomentowała internautka.

Przy okazji odkopany został komentarz Ariany Grande, który pojawił się pod postem na Instagramie Millie. W tamtym czasie aktorka spotykała się z 20-letnim muzykiem Jacobem Sartoriusem. Pod zdjęciem, na którym zakochani pozują na plaży, piosenkarka umieściła swój komentarz:

REKLAMA

Ja nie mogłam nawet wyjść z domu, dopóki nie skończyłam 20 lat

- napisała.
Komentarz Ariany Grande z 2018 roku
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA