REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Millie Boby Brown zaręczyła się. Jedenastka ze "Stranger Things" pokazała w sieci romantyczne kadry

Główna obsada "Stranger Things" to już nie słodkie dzieciaczki, jak wtedy, gdy młodzi aktorzy zaczynali grać w hitowym serialu Netfliksa. To już nastolatki wchodzące w dorosłe życie. Millie Bobby Brown odtwórczyni roli Nastki w "Stranger Things" zaręczyła się ze swoim ukochanym, Jakiem Bongiovim.

11.04.2023
16:16
Millie Bobby Brown zaręczyła się
REKLAMA

Główni bohaterowie "Stranger Things" dorośli, budując nie tylko swoje kariery, ale również i życie prywatne. 19-letnia Millie Bobby Brown, która w serialowym hicie Netfliksa dała się poznać jako Jedenastka przyjęła oświadczyny swojego chłopaka, ukochanego Jake'a. Młoda aktorka od jakiegoś czasu dumnie głosiła swoim fanom, że jest szczęśliwie zakochana w u boku Jake’a Bongioviego, syna gwiazdora Jona Bon Jovi’ego. Tym razem ich związek wszedł na wyższy stopień.

REKLAMA

Millie Bobby Brown zaręczyła się. Gwiazda "Stranger Things" pokazała pierścionek zaręczynowy.

Zakochani zaręczyli się ze sobą, a wiadomość przekazali za pośrednictwem mediów społecznościowych. Gwiazda "Stranger Things" na swoim Instagramie zaprezentowała piękne, czarno-białe zdjęcie, na którym zapozowała u boku ukochanego. Na romantycznym kadrze można dostrzec pierścionek zaręczynowy na palcu gwiazdy "Stranger Things". Aktorka czarno-biały kadr podpisała cytatem z piosenki Taylor Swift - "Lover". I've loved you three summers now, honey, I want 'em all - napisała.

REKLAMA

Millie i Jake poznali się w 2021 roku

Również na Instagramie Jaka pojawiły się czułe ujęcia z ukochaną, które okrasił jednym słowem: Forever. Zakochani poznali się w 2021 roku w internecie. Jak mówiła Millie Bobby Brown w jednym z wywiadów, najpierw byli przyjaciółmi, lecz szybko wybuchło między nimi uczucie. Pod najnowszymi postami zakochanych na Instagramie nie zabrakło wielu gratulacji oraz ciepłych słów ze strony fanów.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA