REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Obsada spin-offu "Arrow"/"Flash" powiększyła się o dwóch nowych bohaterów

Do tworzonej przez Brandona Routha, Victora Garbera, Wentwortha Millera i Caity Lotz drużyny superbohaterów, o przygodach której opowiadać będzie nienazwany jeszcze spin-off seriali "Arrow" i "Flash" dołączyli właśnie Ciara Renée oraz Arthur Darvill.

31.03.2015
10:54
Obsada spin-offu Arrow/Flash powiększyła się o dwóch nowych bohaterów
REKLAMA
REKLAMA

Głównymi bohaterami produkowanego na zlecenie telewizji The CW serialu będą bohaterowie, którzy wystąpili wcześniej w "Arrow" i "Flashu". Oprócz nich w spin-offie pojawią się także postaci, które przewinęły się przez inne seriale oraz trójka nowych superbohaterów. Ci ostatni swój czas antenowy otrzymają po raz pierwszy.

hawkgirl arrow flash spinoff

Nieznana szerszej publiczności Ciara Renée, która swój telewizyjny debiut zaliczyła dopiero w ubiegłym roku, wcieli się w Kendrę Saunders, znaną również pod pseudonimem Hawkgirl. W spin-offie Saunders stoi dopiero u progu swojej kariery superbohaterki, uświadamiając sobie drzemiące w niej moce. Postać Hawkgirl zaliczyła już krótki epizod w serialu - pojawiła się kilku odcinkach "Smallville".

Drugim nowym członkiem obsady spin-offu jest Arthur Darvill, znany między innymi z ról Rory'ego Williamsa w "Doktorze Who" oraz Paula Coatesa z "Broadchurch". Darvill zagra potrafiącego podróżować w czasie Ripa Huntera, dla którego będzie to pierwszy występ w serialu aktorskim.

REKLAMA
Rip_Hunter-2

Na temat samego spin-offu cały czas wiadomo bardzo niewiele. Nieznana pozostaje między innymi data premiery oraz planowana długość serialu. Więcej szczegółów powinniśmy poznać po zakończeniu castingów.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA