REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

CW zapowiada nowe sezony 10 seriali. „Riverdale”, „Arrow” i „Black Lightnig” doczekają się kontynuacji

Stacja telewizyjna CW nie jest dostępna poza USA, ale jej produkcje uwielbiają setki tysięcy widzów, również w naszym kraju. Właśnie ogłoszono, że takie seriale jak „Riverdale”, „Flash”, „Arrow” czy „Supergirl” doczekają się nowych sezonów. Kiedy możemy się ich spodziewać na Netfliksie?

01.02.2019
12:01
arrow, flash, supergirl
REKLAMA
REKLAMA

Aktorskie seriale superbohaterskie od pewnego czasu kojarzą się wielu osobom przede wszystkim z produkcjami Netfliksa i Marvela. Ale to tylko część rzetelnego obrazu o obecności tego gatunku na małym ekranie. Jeszcze zanim Marvel na poważnie wziął się za tworzenie seriali w ramach MCU, na ekranach telewizorów z całego świata wyświetlano produkcje powiązane z wydawnictwem DC. Chodzi oczywiście o „Arrowa” i „Flasha”. Bohaterowie zadebiutowali w telewizji odpowiednio w 2012 i 2014 roku, dzięki współpracy DC z amerykańską stacją CW.

Z czasem dołączyły do nich kolejne seriale oparte na komiksach: „Supergirl”, „Black Lightning”, „DC's Legends of Tomorrow”, a także „Riverdale”. Nie wszyscy fani produkcji o grupie nastolatków z tytułowego miasteczka zdają sobie bowiem sprawę z faktu, że „Riverdale” to adaptacja komiksów z serii o Archie'm i jego przyjaciołach.

Właśnie ogłoszono, że wszystkie te produkcje znalazły się w grupie seriali przedłużonych o kolejny sezon przez CW.

Jak podaje serwis Deadline, nowe odcinki uwielbianych przez fanów seriali zostaną wyemitowane w latach 2019-2020. Na ten moment nie wiadomo, kiedy dokładnie zobaczymy poszczególne serie z powrotem na małym ekranie. Zdaniem prezesa CW szybkie odnowienie tylu produkcji, da stacji czas na odpowiednie przygotowanie strategii dla każdej z nich.

arrow, flash, supergirl class="wp-image-248548"

Opinie na temat superbohaterskich produkcji od CW nie są jednoznaczne. Często wypomina im się średnie aktorstwo i bardzo ograniczone budżety. Dla wielu fanów stanowią jednak jedyną okazję, by móc zobaczyć na ekranie mniej znanych komiksowych herosów. Większość wymienionych produkcji w Polsce jest dostępna na Netfliksie. Ale w przypadku seriali „Arrow”, „Flash” i „DC's Legends of Tomorrow” wciąż brakuje kilku sezonów.

Być może odnowienie ze strony CW będzie dobrą okazją dla Netfliksa, by dostarczyć swoim widzom pełną pulę wrażeń związanych z tymi postaciami. Na pewno jest jeszcze czas, żeby to zrobić. Co ciekawe, nowy sezon dostanie też jedna z najdłużej emitowanych produkcji w historii, czyli „Nie z tego świata”. Legalne oglądanie tego serialu w wielu miejscach na świecie jest bardzo trudne, dlatego znalazł się na liście najbardziej piraconych w zeszłym roku.

REKLAMA

Wszystkie seriale przedłużone na kolejny sezon i gdzie możemy je zobaczyć w Polsce:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA