REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Taco Hemingway nagrał piosenkę z Arturem Rojkiem. Już jest teledysk do nowej wersji „A miało być jak we śnie”

W sieci pojawił się właśnie teledysk do piosenki Artura Rojka A miało być jak we śnie. Nie jest to jednak wersja znana z płyty „Kundel”. W tym wykonaniu usłyszymy nie tylko głos byłego wokalisty Myslovitz, ale również rapera Taco Hemingwaya. 

03.07.2020
12:07
Artur Rojek Taco Hemingway piosenka teledysk
REKLAMA
REKLAMA

Artur Rojek bez wątpienia jest najlepiej znanym artystą polskiej sceny alternatywnej. Swoją muzyczną karierę zaczynał w zespole Myslovitz, a w 2014 roku światło dzienne ujrzał jego pierwszy solowy album „Składam się z ciągłych powtórzeń”. W marcu tego roku ukazało się drugie wydawnictwo, jakie wydał pod swoim nazwiskiem, czyli „Kundel”. Jego fani zdążyli już pewnie przesłuchać płytę wielokrotnie i nauczyć się wielu porywających tekstów na pamięć, ale nie znaczy to, że piosenkarz nie może ich już zaskoczyć.

Widzieliśmy już teledyski do singli promujących „Kundla” zatytułowanych Sportowe życie i Bez końca.

W sieci właśnie zadebiutowało nowe wideo. Tym razem klip powstał do utworu A miało być jak we śnie. Nie jest to jednak wersja jaką możemy usłyszeć na wspomnianym krążku. W nowej wersji prócz Rojka usłyszymy również Taco Hemingway.

Może to dziwić, bo przecież w piosence pada zdanie krytykujące hip hop. W ostatniej zwrotce Rojek śpiewa bowiem:

Słyszę, się rodzą kolejni i płaczą przez ścianę
Gdzie wy się pchacie? Tu już jest pozamiatane
Wszystkich nas czeka to samo, ch***** hip-hop
Bóg jest lub go nie ma, i tak stracisz wszystko

Nowa wersja piosenki jest gratką nie tylko dla fanów Artura Rojka, ale umili również miłośnikom Taco Hemingwaya oczekiwanie na nowy album muzyka.

Wszystko wskazuje bowiem na to, że raper właśnie pracuje nad nową płytą, a biorąc pod uwagę daty wydania kilku poprzednich krążków („Wosk”, „Szprycer”, „Café Belga” i „Pocztówka z WWA, Lato '19” ukazały się w lipcu) efektów możemy spodziewać się jeszcze w tym miesiącu.

REKLAMA

A miało być jak we śnie w nowej wersji pojawiło się w sieci już chwilę temu.

Wczoraj można było usłyszeć utwór w serwisie YouTube, na kanale Artura Rojka. Za stronę wizualną musiało jednak słuchaczom wystarczyć zdjęcie artysty.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA